Як красиво підписати фото, картинку або листівку (для привітання або на пам'ять)

Питання від користувача

Добрий день.

Підкажіть будь ласка, як можна швидко підписати красиво картинку (наприклад, як у вас превью на сайті). Хочу зробити листівку своїми руками до Дня Народження для красивого привітання (прим .: решта питання вирізана) ...

Доброго часу доби!

Спасибі на доброму слові ?. Ну, взагалі, щоб нормально підписати картинку - сьогодні навіть програми не потрібно встановлювати (не те, що в них розбиратися), досить, щоб у вас був вихід в Інтернет.

У статті приведу кілька сервісів в мережі, які дозволяють швидко виконати цю роботу. До речі, основний упор роблю на простоту виконання завдання (щоб будь-хто зміг швиденько розібратися ?).

*

Додавання написів на картинки

Онлайн-способи

Сайт №1: //lolkot.ru/lolmixer/#

Дуже простий і зручний сервіс для того, щоб швидко накласти потрібний текст на вашу картинку. Причому, в арсеналі є кілька шрифтів, з обведенням, з можливістю задавати розмір напису, повертати її, змінювати колір.

Відкривши цю сторінку - ви можете вибрати або вже завантажене кимось фото (а там багато цікавих картинок ☝), або завантажити своє.

lolMixer - Вибираємо або завантажуємо свою картинку

Далі ваша картинка з'явитися у вікні, над якому буде меню додавання напису: пишіть свій текст, вибираєте шрифт, розмір напису, поворот, колір та ін. - і ву-а-ля, готово! Дуже зручний і приємний сервіс, рекомендую!

Фото підписано - сумні погляд кота ...

Сайт №2: //www.imgonline.com.ua/text-on-image.php

Цей сайт міксер: тут можна виконати з фото багато всього цікавого. Наприклад, вирізати з нього певну ділянку, зробити картинку круглої, у формі зірки, об'єднати 2 фото або розрізати і т.д. В тому числі, є цілий розділ, присвячений підписи фото (посилання на нього навів вище).

Користуватися ним досить просто: все зроблено по кроках. Можна вибрати різні шрифти, кольори, розташування написи і т.д. Як приклад - можете подивитися скріншот нижче (це не всі доступні варіанти).

Варіанти накладення тексту (це не всі доступні варіанти - є багато інших цікавих)

Сайт №3: //www.freeonlinephotoeditor.com/

Ще один фоторедактор, що дозволяє змінити фото до невпізнання в режимі онлайн. Можна легко і швидко підписати картинку, змінити її розмір, "відрізати" все непотрібне на ній, повернути, додати різні ефекти. Всі зміни ви бачите відразу ж (будь-яке з них можна скасувати - див. Стрілочки поряд з "File").

ONLINE PHOTO EDITOR - редактор фото онлайн

З недоліків:

  • по-перше, багато реклами;
  • по-друге, сервіс не перекладений російською, можуть бути деякі проблеми у тих, хто слабо знайомий з англійською (хоча, розібратися не складно - все досить просто, натискаєте на якийсь незнайомий ефект / функцію - дивіться, що вийшло. Якщо не подобається - відкидаєте. Забавно ✌).

Сайт №4: //photofunia.com/ru/

Цей сайт я додав в якості винятку: на ньому не можна підписати фото, але можна його змінити так, що всі ваші знайомі, друзі і родичі будуть сильно здивовані!

Наприклад, ви можете поставити свою фотографію в красиву рамочку, намалювати поруч з собою бенгальські вогні, помістити фото в книжку і т.д. Кілька з тисяч ефектів доступних на сайті, я привів нижче.

Прикольні ефекти з фото

*

За допомогою підручних програм

Взагалі, спочатку я в статті не планував описувати роботу з програмами, тому що з онлайн-сервісами все можна зробити швидко і якісно.

З іншого боку, раптом уявив: не всі ж хочуть / можуть завантажувати особисті фото на незнайомі сервіси, до того ж не завжди Інтернет працює в нормальному режимі (не виключені лаги, через які можуть бути проблеми із завантаженням / скачуванням якісних фото).

Тому, нижче приведу кілька прикладів роботи в популярних програмах.

Paint

Примітка: встановлена ​​у всіх сучасних версіях Windows.

Щоб відкрити: натисніть Win + R, введіть команду mspaint, натисніть Enter.

Paint - простий графічний редактор, який є практично у кожного користувача Windows! Дозволяє швидко і легко намалювати або відредагувати картинку, фото. Запустити програму можна за допомогою меню ПУСК, або через вікно "Виконати" (як це зробити - див. Трохи вище ☝).

Далі натисніть "Файл / відкрити" , і вкажіть свою фотографію, яку хочете підписати.

Paint - файл, відкрити

Після чого на панелі інструментів виберіть "A" (додавання текстового напису).

Paint - додати текст

Мають відкритися інструменти для роботи з текстом:

  1. ви можете вибрати потрібний шрифт, вказати його розмір, вибрати стиль шрифту (наприклад, курсивний, підкреслений, виділений) та ін .;
  2. текст може бути без підкладки або з підкладкою певного кольору. Сам колір тексту також можна змінювати. Приклад текстового напису на зображенні наведено нижче.

Paint - інструменти для роботи з текстом

Звичайно, інструментів в Paint не так багато, але тим не менш, можна досить швидко відредагувати будь-яку картинку / фото навіть якщо у вас немає жодної іншої програми і виходу в Інтернет.

Irfan View

Офіційний сайт: //www.irfanview.com/

Ця програма використовується для роботи з картинками, особливо актуальна, коли їх у вас дуже багато (альтернатива провіднику, яка, до того ж не гальмує ?).

Дозволяє відкривати і переглядати десятки самих різних форматів картинок, які тільки можуть зустрітися. Не дарма, Irfan View завоювала величезну популярність і встановлена ​​на безлічі ПК (навіть на продаються в магазинах). Можливо, вона є і у вас (якщо немає - рекомендую встановити, не раз і не два вона вас виручить, тим більше що важить всього лише ~ 3 МБ).

Про всяк випадок покажу як підписати картинку в англ. версії (взагалі, програма підтримує російську, але його додатково необхідно завантажити на офіційному сайті).

1) Після запуску програми, відкрийте картинку, яку хочете відредагувати.

2) Далі натисніть в меню "Edit / Insert text ..." . Можна також натиснути гаряче поєднання кнопок Ctrl + T .

Irfan View - вставка тексту (Ctrl + T)

3) Далі в поле "TEXT" напишіть той текст, який хочете, щоб був відображений на картинці. Виберіть шрифт, розмір, колір та ін. Настройки.

Після чого натисніть кнопку "Preview"  - і ви побачите, як буде виглядати ваша напис. Таким чином, навіть якщо ви ще малознайомі з настройками програми - ви досвідченим шляхом можете легко підібрати і зробити красиву напис. До речі, налаштувань тут дуже багато, не в приклад Paint ...

Irfan View - настройка вставки напису

3) Після додавання напису - залишилося тільки зберегти картинку: натисніть на "File / Save as ..." . Приклад, того, що вийшло у мене, показаний нижче.

По-моєму, нічого так собі вийшло (якщо ще "пограти" з настройками - можна і краще зробити) ...

В общем-то, Irfan View дуже зручна програма - можна швиденько проглянути всі свої фото, частина підписати / редагувати і зберегти колекцію. Рекомендую до встановлення та використання!

*

Ось, власне, так можна швидко і легко підписати будь-які фото або картинки. Звичайно, я не гуру по графіку: адже можна використовувати різні кисті, шрифти тощо. (Або взагалі, намалювати все самостійно - для цього є спец. Програми для творчості).

Проте, мені здається, що в більшості випадків - навіть представленого в замітці буде більш, ніж достатньо!

На цьому у мене все, удачі!

?

Перша публікація: 05.01.2018

Коригування: 30.01.2020