Китайські інтернет-магазини російською (де найдешевші товари)

Всім всього доброго!

Зараз багато невеликі речі (якийсь одяг, гаджети, електроніку та ін.) Набагато вигідніше купувати в китайських інтернет-магазинах. Посудіть самі, доставка в переважній більшості магазинів безкоштовна, платити за оренду їм не потрібно, ніяких сторонніх націнок там немає, які присутні в звичайному магазині ...

Я вже не кажу про те, що багато товарів просто не знайти в звичайному продажі - їх набагато простіше замовляти по інтернету (наприклад, мені тут не так давно потрібен був акумулятор для одного старого телефону - вдалося знайти тільки в Китаї ?).

У цій статті я хотів би навести кілька інтернет-майданчиків з Китаю, на яких можна знайти одні з найдешевших товарів. Думаю, що в зв'язку з нашою несприятливою економічною ситуацією в країні, стаття повинна бути вельми актуальна ...

? Ремарка!

1) Є й російські інтернет-магазини комп'ютерних комплектуючих - там замовлення доставляються протягом декількох днів.

2) Якщо ви хочете повертати частину витрачених коштів до себе на карту (тобто отримувати кешбек) - рекомендую ознайомитися з цим.

*

Інтернет-магазини з найдешевшими товарами

AliExpress

Сайт: //ru.aliexpress.com/

AliExpress - це один з найпопулярніших і відомих інтернет-магазинів (по крайней мере в нашій країні). Асортимент товарів - десятки тисяч, від маленьких голок - до досить габаритних товарів (телевізори, комп'ютери та ін.).

Майданчик по суті являє з себе посередника між тисячами продавців і магазинів з Китаю і покупцями з усього Світу. Магазин гарантує, що ви отримаєте свій товар (дається захист на час доставки товару - якщо товар не буде доставлений, вам повернуть гроші).

AliExpress - головна сторінка сайту

Сайт досить доброзичливий до користувача. Можна швидко гортати категорії товарів, сортувати за кількістю замовлень, рейтингу, відгуками. Тобто зроблено все так, щоб будь-хто міг швидко знайти самі ходові і популярні товари.

До речі, в магазині часто бувають розпродажі на певні категорії товарів, є розсилка від магазину з усім найтоповішим. Загалом, рекомендую всім, хто ще не знайомий з ним ...

Приймають до оплати: карти, WebMoney, QIWI, Яндекс гроші та ін. Ціни в магазині відображаються в рублях.

Важливо! 

Якщо ви ніколи не замовляли товари в китайських онлайн-магазинах, рекомендую ознайомитися ось з цією інструкцією: як замовити товар на AliExpress (і отримати знижку).

*

Banggood

Сайт: //www.banggood.com/ru/

Banggood - великий китайський магазин різноманітних товарів

Досить-таки непоганий і приємний онлайн-магазин, який дивує доступними цінами і асортиментом. Зазначу, що в підтримці магазину є російськомовні співробітники (чого так не вистачає багатьом конкурентам цього майданчика). Крім цього, вони є в мережі ВК (поки тільки невелика група, але розвиток йде).

Регулярно проводяться розпродажі з певної тематики товарів. Зазначу, що при оплаті деякими способами (наприклад, за допомогою QIWI або Webmoney) - вам дають знижку в 5%.

*

DealExtreme

Сайт: //www.dx.com/ru/

Головна сторінка сайту DX (скорочена назва від DealExtreme)

Величезний магазин, основний асортимент якого - це аудіо-відео, побутова техніка, комп'ютерна техніка, гаджети та ін. Електроніка. Тобто якщо ви шукайте який-небудь гаджет, перехідник, накопичувачі тощо. - рекомендую ознайомитися з цим магазином (напевно тут є дуже цікаві варіанти).

Доставка в магазині безкоштовна, правда, термін плаваючий - від 14-30 днів. Зазначу також, що можуть виникнути деякі проблеми з оплатою: приймають тільки банківські карти, WebMoney та PayPal.

*

GearBest

Сайт: //ru.gearbest.com/

GearBest - сторінка вітання

Величезний китайський магазин з купою різноманітних товарів. Звичайно, він поступається AliExpress за асортиментом, зате виграє у нього за цінами на деякі категорії товарів. Наприклад, тут можна пошукати дешеву електроніку.

Також хочу відзначити, що на GearBest є дуже зручна функція для порівняння товарів. Наприклад, вибираєте ви собі телефон - додаєте кілька зацікавили моделей. А потім в табличці бачите все відмінності одного від іншого - це дуже наочно і допомагає швидко зробити вибір.

Що стосується доставки - вона безкоштовна. На усі товари дорожче 40 $ - видається трек-номер; якщо товар коштує дешевше - ви можете за 2 $ відправити товар з трек-номером (актуально для нашої країни, де часто губляться посилки без трек-номера). Наприклад, на AliExpress подібний опції немає ...

Зазначу, що при різних проблемах - GearBest йде куди швидше і чуйними, ніж багато інших інтернет-магазини (підтримка досить дружелюбна). З істотних мінусів б відзначив скупість варіантів оплати: тільки банківські карти і PayPal (якщо перші - є у багатьох, то ось "палиця" в нашій країні не дуже популярна).

*

Joom

Сайт: //www.joom.com/ru

Joom - асортимент товарів просто вражає

Магазин з дуже широким асортиментом товарів: товари для будинку, одяг, взуття, різна електроніка, валізи, сумки, годинник, є навіть ювелірні вироби.

Зазначу, що кожен товар супроводжується описом і фотографіями (причому, більш повними, ніж у багатьох конкурентів). Також варто додати, що оформлення замовлення відбувається всього за 3 кліка мишкою (тобто все спрощено). Сайт в цілому дуже якісно русифікований. Присутній безкоштовна доставка товарів в Росію, Україну і Казахстан.

До речі, діє акція - магазин дає 10% знижку на першу покупку. Крім цього, часто проводяться різні акції, які дозволять вам заощадити ще дещицю грошей ...

*

Pandao

Сайт: //pandao.ru/

Pandao - магазин з безкоштовною доставкою всіх товарів в Росію

Pandao - торгова площадка, яку запустила сама Mail.ru Group (одне тільки це варто, щоб подивитися, що за магазин у них вийшов).

Багато пророкують, що Pandao зможе серйозно потіснити AliExpress, тому що сервіс продає товари безпосередньо від виробників (і закуповується в промислових масштабах).

Асортимент товарів дуже широкий: одяг, взуття, купа електроніки (телефони, ноутбуки, планшети, флешки, диски і т.д.), різні товари для дому. Доставка товарів здійснюється поштою Росії, безкоштовна.

Зазначу також, що магазин дуже якісно русифікований, і зустріти тут опис товару на підлозі-російською мовою (як на AliExpress) - малоймовірно. Загалом, рекомендую до ознайомлення!

*

LightinTheBox

Сайт: //www.lightinthebox.com/ru/

LightinTheBox - головна сторінка сайту

Великий асортимент непоганих товарів з Китаю. Зазначу, що магазин дуже вимогливо підходить до їх якості, тому, тут зустріти відвертий брак - малоймовірно!

Магазин повністю русифікований. Відрізняється від інших:

 • дешевими цінами на певні категорії товарів (подивіться одяг і електроніку);
 • широкі способи оплати: електронні платіжні системи, банківські карти (плюс до всіх платіжками наведені інструкції з оплати);
 • безкоштовна доставка на більшість товарів;
 • строгий контроль за доставкою.

В цілому, досить непоганий магазинчик, в якому можна іноді щось замовляти. Якщо вони також і далі будуть дружелюбно підходити до користувача і стежити за якістю товарів - думаю, стануть значно популярнішим!

*

Dhgate

Сайт: //ru.dhgate.com/

Dhgate - дешева китайська електроніка

Величезний вибір товарів (але найбільше - різної електроніки), вважається одним з конкурентів AliExpress. До речі, багато в чому майданчик схожа на той же AliExpress:

 • перед вами також буде купа продавців з купою товарів: вибираєте потрібний, замовляєте і оплачуєте;
 • ваші гроші, поки ви не отримаєте товар, будуть під протекцією магазину;
 • магазин повертає 100% коштів, якщо вам не надійшов товар, або вчинив неналежної якості (тобто суперечки тут вирішуються в переважній більшості випадком на користь покупця);
 • передбачені компенсації в 30 $ - якщо продавець вам не відправив товар (або зробив це не в обумовлений термін).

В цілому, практично другий же AliExpress, тільки з більш якісним обслуговуванням. Також, якщо пошукати, то можна знайти деякі товари, які будуть дешевше, або зловити акцію. В общем-то, напевно, варто іноді заглядати ...

*

GigaBuy (TinyDeal)

Сайт: //www.cigabuy.com/

Важливо (від 06.2020) : на сьогоднішній день магазин TinyDeal був перобразован в GigaBuy. Можливо, це якось пов'язано з поточною обстановкою в Китаї ...

TinyDeal - головна сторінка магазину

Гонконгський інтернет-магазин, і до речі, досить гідний! Незважаючи на те, що асортимент товарів тут менше, ніж на AliExpress, він володіє деякими перевагами:

 1. ви маєте справу не з купою різних продавців (як на AliExpress), а безпосередньо з магазином. Тому, навіть якщо ви наберете 10 різних найменувань товарів - ви можете замовити їх в одній посилці (що в AliExpress зробити не можна. По крайней мере, я поки не знаю, як ✌);
 2. ціни на деякі товари дешевше, ніж на AliExpress (подивіться, наприклад, телефони, флешки та ін.);
 3. є категорія товарів "Гаряче" (HOT) - там зібрано саме ходове з магазину;
 4. є спец. розділ, де зібрані популярні товари до 5 $ - там можна набрати багато всякої корисної дріб'язку для будинку (яку годі й шукати в інших місцях).

У AliExpress, звичайно, теж є добірки товарів - але виконано це не так зручно (чисто на мій погляд). Додам, що в GigaBuy також можна розплатитися безліччю способів: WebMoney, банківські картки та ін. Магазин підтримує російську, ціни в рублях.

*

Tmart

Сайт: //ru.tmart.com/

Tmart - купуй без націнок і відсотків

Російськомовний китайський інтернет-магазин з широким асортиментом товарів: електроніка, ноутбуки, товари для будинку, комп'ютери, аксесуари, телефони, фото, відео, ігри, товари для здоров'я, одяг, спортивні товари та багато іншого.

Зазначу основні переваги цього магазину:

 • швидка і безкоштовна доставка (відправка товару, в більшості випадків, займає всього 1-2 дня, що безсумнівно швидше, ніж у конкурентів);
 • досить низькі ціни, плюс акції і розпродажі. Реально знайти, щось дешевше ніж у конкурентів на 30-50%;
 • є постійна акція знижка дня - там можна "зловити" щось реально смачне ... Наприклад, часто там миготять топові смартфони за пів ціни;
 • також є рубрика товар тижня: допомагає отримувати знижки та зі орієнтуватися в великому асортименті;
 • за покупки - магазин дарує вам подарунки. Наприклад, за покупку в 20-30 $ - можна розраховувати на плівку для телефону, кабель USB та ін. Дріб'язок;
 • є окуляри лояльності - вони дозволяють купувати товар зі знижками. Заробити їх можна, наприклад, ставлячи лайки і репости в соц. мережах: twitter, facebook і ін.

В цілому, добротний магазин, що набирає популярність. Всім, хто хоче прискорити доставку товарів і отримувати знижки, трохи більше, ніж в інших онлайн-магазинах - спробуйте Tmart ...

*

Якщо ви знаєте магазини, де товари ще дешевше, ніж представлені на цих майданчиках - чіркну пару рядків в коментарях. Наперед дякую!

Успіхів!

?

Перша публікація: 31.01.2018

Коригування: 20.02.2020