Ідеї ​​для привітання: як можна оригінально підготувати фото і відео в якості доповнення до подарунка

Доброго часу доби!

Напевно, одними з найцінніших подарунків є не якісь звичайні матеріальні речі, а наші емоції, переживання і спогади (які не можна купити, продати і т.д.). Подарувати "безпосередньо" їх, звичайно, не можна, але ось за допомогою фото та відео - можна підійти до цього дуже близько! ?

У будь-якому випадку, навіть якщо на сьогоднішній день ваше відео-привітання виглядає аляпісто і криво - повірте, років через 5-10, це буде дуже цінним і пам'ятним подарунком в житті людини ...

У цій замітці приведу кілька найбільш простих способів "перетворення" фото і відео в оригінальні привітання (можливо, на основі цього у вас з'являться якісь свої ідеї). До речі, всі наведені нижче варіанти можна комбінувати між собою.

Тепер ближче до теми ...

*

7 оригінальних ідей для привітання

❶ 

Незвичайний арт на футболку, келих тощо. (З будь-якого приводу)

Якщо у вас є хоча б одне цікаве фото іменинника (наприклад), ви можете досить швидко і легко зробити цікавий арт (якщо ви не знаєте, що це таке - подивіться на скріншот нижче). Як це робиться, можете дізнатися в цій замітці: //ocomp.info/kak-sdelat-art-iz-foto.html

? Примітка: щоб нанести арт на футболку - можна скористатися сервісом //www.vsemayki.ru/

Арт підготовлений на сайті Photomania.net

До речі, вельми непоганий арт може бути і у вигляді картини (якщо отримане зображення роздрукувати в фото-ательє і розмістити в красиву рамочку).

Як змінилося фото: було - стало (зліва на право)

Взагалі, на мій погляд, арт - це один з найпростіших способів оригінального фото-подарунка, до того ж, знадобитися тільки одне фото (що погодьтеся, набагато простіше знайти, ніж цілий фотоальбом ...).

Колаж з декількох фото (будь-який привід)

Колаж - це щось на зразок натюрморту, коли на одному полотні розташовано кілька тематичних фото (наприклад, можна скомпонувати фото зі своєї поїздки, якогось свята та ін.). Оформивши це все в рамочку - результат виглядає просто чудово!

? Інструкція по створенню колажів - //ocomp.info/kak-sdelat-kollazh-iz-fotografiy.html

День народження кота Васьки

Гарна листівка (на День Народження, ювілей, весілля)

Вельми незвичайним варіантом для привітання може стати барвиста незвичайна листівка, особливо, якщо ви її виготовите самостійно (причому, варіант цей універсальний і підходить практично для будь-якої події).

Парочку прикладів я привів нижче. До речі, якщо ви хочете швидко і легко зробити щось подібне (за 2-3 хв.!) -   ?  см. Ось цю замітку.

Парочка прикладів саморобних листівок

*

До речі, окремим шиком може стати відео-листівка (можна і так!).

Причому, це буде не просто "якийсь ролик", а відео з "винуватцем торжества", обрамленим красивою рамкою (див. Приклад нижче), буде грати відповідна музика з теплим вітанням (посилання на інструкцію нижче).

? Створення відео-листівки за кілька простих кроків - //ocomp.info/kak-sdelat-video-otkryitku.html

Відео-листівка - своїми руками за 5-10 хв.!

Барвисте слайд-шоу (відео з фото з музикою)

Слайд-шоу - це повноцінний відеоролик, який складається з декілька фото (при перегляді одне змінює інше). Зазвичай, перегляд фото йде з якимись ефектами, під красиву музику з анімацією, спалахами і іншими прикрасами.

? Як зробити слайд-шоу (3 способи) - //ocomp.info/kak-sdelat-slayd-shou-iz-fotografiy.html

Вибір фото для відео

"Фантастичне" відео з космосу, пустелі, та ін. 

Якщо ви запишіть відео спеціальним чином - то у нього можна поміняти фон (ця операція називається хромакея). Тобто записавши на відео своє привітання, а потім замінивши частину кадру на щось інше - можна робити дивовижні речі!

Наприклад, ви можете опинитися серед безлюдній пустелі, в горах, космосі, серед якихось монстрів і чудовиськ, яких і уявити щось страшно ... Все залежить тільки від вашої фантазії. Погодьтеся, це дуже незвично і вражаюче (прямо як у фільмах).

? Хромакей в домашніх умовах - це просто! Посилання на інструкцію: //ocomp.info/hromakey-zamena-fona.html

приклади хромакея

Реставрація старого фото (до 23 лютого, до Дня Перемоги)

Якщо ви хочете привітати своїх родичів з Днем Перемоги, Захисником Вітчизни та ін. Святами - то одним з кращих варіантів може стати реставрація старих фото.

Тільки уявіть, ви оціфруете старий сімейний фото-альбом, отреставріруете все пожовклі і подряпані фото, а потім зробите з них красиве відео або колаж. До речі, в цьому плані не можу не порекомендувати перевірити нагороди діда (раптом про якісь подвиги ви не знаєте) - //ocomp.info/kak-uznat-gde-voeval-moy-ded.html

*

? Як поліпшити стару фотографію (реставрація фото в домашніх умовах: прибираємо подряпини, білі точки, нерівності та ін.) - //ocomp.info/kak-uluchshit-staruyu-fotografiyu.html

Було - стало (результат реставрації старого фото в домашніх умовах)

*

На сім сьогодні все ... Доповнення по темі - вітаються!

Гарного свята!

Перша публікація: 03.11.2019

Коригування: 10.07.2020