Як зареєструватися в ВКонтакте без вказівки номера телефону

Питання від користувача

Добрий день.

Чи можна зареєструватися в мережі ВКонтакте, без вказівки свого номера телефону? Справа в тому, що до мене не приходить SMS з кодом активації (оператор каже, що з мережею все в порядку; телефон в майстерні також був перевірений).

Заради простої реєстрації на сайті міняти номер, як-то несерйозно (вже багато контактів в телефоні і їх все втрачати не хочу) ...

Віктор.

Доброго дня!

Чесно кажучи, самому всього пару раз доводилося стикатися, коли SMS прям взагалі не приходили - причому, після звернення до оператора, все починало працювати в штатному режимі (і то, це було років 15 тому, коли тільки-тільки стільникові починали входити в масовий обіг ). Проте, допускаю, що у нас в країні можливо все ...

У цій статті я приведу декілька способів, як можна зареєструватися в цій соц. мережі, якщо у вас проблема з отриманням SMS на свій номер (як у автора статті), або ви не хочете світити його, щоб не отримувати тонни спаму.

? Важливо!

Номер телефону потрібен ВК для підвищення безпеки доступу до вашої сторінці. Якщо при реєстрації буде вказано не ваш номер мобільного - то можуть виникнути складності, якщо вашу сторінку заблокують або зламають.

У будь-якому випадку, при цьому варіанті реєстрації - рекомендую не тримати на сторінці дуже вже особисті дані, і не вести компрометуючу вас листування. Тобто робити тільки те, що не соромно показати всім, і те, що не завдасть вам шкоди, якщо хтось сторонній побачить ваші записи ...

Також, номер телефону потрібний для підтримки мобільної мережі ВК (при реєстрації без оного - користуватися нормально ви їй не зможете).

*

Способи реєстрації в ВК, без звичайного мобільного

За допомогою сервісу Online Sim (спосіб платний, але дешево)

Сайт - //onlinesim.ru/

Спеціалізований сайт для отримання тимчасових мобільних номерів для реєстрації на якихось сервісах (тобто отримуєте віртуальний мобільний номер спеціально для виконання свого завдання). Сервіс платний, але вартість обслуговування - символічна ...

Спочатку необхідно зареєструватися на сервісі, поповнити внутрішній гаманець на суму, необхідну для реєстрації (на сьогоднішній день всього 19 руб. Для ВК, по 3 рубля для ОК і Фейсбуку). І далі вам нададуть номер, який і слід вказати при реєстрації в ВК (див. Скрін нижче)

Online Sim - отриманий код для реєстрації в ВК

Сервіс простий, швидкий, з доброзичливим інтерфейсом. Поповнити внутрішній гаманець можна десятками способів (складнощів, з одного боку, виникнути не повинно).

*

За допомогою сайту SMS-ка (безкоштовний + платний способи)

Сайт: //smska.us/

На цьому сервісі доступні, як безкоштовні віртуальні мобільні номери, так і платні - можна орендувати на 3 години, на 1 день або на тиждень. Ціна більш, ніж доступна (всього 60 руб. За 3 години).

З приводу безкоштовних номерів: вони часто недоступні, ВК повідомляє, що за ним реєстрації вже були. Тому, я б сильно не сперся на цю безкоштовність ...

Оренда номера мобільного

*

За допомогою сервісу 5 SIM (платно)

Сайт: //5sim.net/

Ще один аналогічний сервіс, що надає онлайн номер мобільного за невелику оплату. До речі, на цьому сервісі доступні всі мобільні оператори і всі популярні сайти (див. Бічне меню зліва).

Сервіс дуже допоможе, коли на ваш номер не приходить SMS з потрібного сайту, або ви не хочете світити свій номер (наприклад, боїтеся підсісти на підписку).

5SIM - головна сторінка сервісу

*

За допомогою універсального сервісу SMS-REG.com (платно, дешево)

Сайт: //sms-reg.com/

У чомусь схожий сервіс на попередні: також можна отримати тимчасово номер для реєстрації в соц. мережах. Але! Тут ще є функція по оренді віртуального номера на певний термін. Причому, користуватися ним буде можна в будь-якій країні і місті (тобто навіть не в Росії, Україні та ін.), Де є Інтернет. Може дуже виручити, коли ви відправляєтеся в іншу країну і не знаєте, а чи буде там взагалі працювати Російський оператор зв'язку ...

SMS-REG - універсальний сервіс, допомагає реєструватися в соц. мережах і орендувати мобільні номери

*

За допомогою T ext Free (безкоштовно)

Сайт: //textfree.us/#/numberSelection

Це безкоштовний міжнародний сервіс, який спрощує спілкування за допомогою текстової інформації. Тут можна отримати міжнародний номер мобільного, який цілком згодитися для реєстрації в соц. мережах. До речі, авторизуватися в цьому сервісі можна за допомогою облікового запису в Твітері або Фейсбуці.

Забирай свій номер!

*

Інші безкоштовні сервіси (список)

Сервісів, подібно до попереднього, досить-таки багато. Взагалі, повинен відразу сказати, що безкоштовні сервіси володіють одним великим недоліком: всі номери в них (майже 90-95%) або вже використані для реєстрації у багатьох місцях, або на них не приходять половину SMS. Тому, все-таки, рекомендую скористатися платними віртуальними номерами, рекомендованими вище.

  • //receive-sms-online.com/ - надається кілька номерів: Росія, Україна, Великобританія та ін .;
  • //receivesmsverification.com/ - доступно всього кілька номерів, але сервіс робочий!
  • //receivefreesms.com/ - є 2 десятка номерів з різних країн;
  • //countrycode.org/ - можна отримати доступ до віртуальних номер практично будь-якої країни світу!
  • //getfreesmsnumber.com/ - простий сервіс, номери з Канади і США (безкоштовно);
  • //www.mytrashmobile.com/ - доступні 5-6 країн з різними номерами (номера часто змінюються);
  • //sms.ink/ - є як платні, так і безкоштовні номери. Сервіс російською мовою;
  • //sonetel.com/ru/sign-up/ - сервіс платний, але є безкоштовний пробний доступ. Для реєстрації на один раз, має вистачити ...

*

Через Фейсбук (безкоштовно)

Для користувачів з інших країн (не з Росії) - є можливість авторизації в ВК за допомогою облікового запису в соц. мережі Фейсбук (а для реєстрації в ній потрібно тільки e-mail). Значить, якщо у вас є акаунт в Фейсбук - можна авторизуватися в ВК (логіка геніальна ).

Для того, щоб увійти на сайт ВК, як користувач іншої країни, необхідно скористатися яким-небудь анонімайзером. Наприклад, Хамелеон (один з найпопулярніших).

Йдемо на сайт ВК з Європи / Допомога від Хамелеон

Як видно на скрині нижче, ВК пропонує авторизуватися ...

Ввійти через Фейсбук

Зазначу: багато користувачів зауважують, що даний спосіб працює раз через раз - іноді все проходить в нормальному режимі, іноді - все одно ВК просить вказати номер. Можливо, що анонимайзер працює не завжди правильно ...

*

За допомогою домашнього телефону (безкоштовно)

Можна зареєструватися в ВК за допомогою звичайного стаціонарного телефону. Просто при реєстрації необхідно вказати номер в міжнародному форматі, далі попросити ВК, щоб робот подзвонив вам і продиктував код.

Дзвінок робота на домашній телефон

Спосіб цілком робочий, але є один істотний мінус - проблематично надалі відновити доступ до аккаунту в разі його злому або блоку. Втім, всі перераховані вище до нього варіанти - також мають цей мінус.

*

На цьому, власне, все, доповнення вітаються ...

Всього найкращого!

?

Перша публікація: 31.01.2018

Коригування: 1.03.2020