Як завантажити відео з ВК ⇓

Доброго часу доби!

Соціальні мережі хороші не тільки тим, що на них можна з кимось поспілкуватися, завести нових друзів (або знайти старих шкільних приятелів), але і тим, що на них зібрано досить багато відео- та аудіо-контента.

Одна з найпопулярніших соц. мереж в нашій країні - це, зрозуміло, ВКонтакте   (на якій десятки тисяч всіляких відеороликів ?). Знайти і подивитися потрібний ролик, я думаю, проблем у більшості не викликає ...

Але ось як його завантажити на ПК? Власне, ця стаття покликана відповісти на це питання. Наведу кілька робочих способів!

*

? На допомогу!

Якщо ви хочете завантажити аудіо-файли з ВК - рекомендую цей спосіб.

*

Примітка: стаття ніяк не спрямована на поширення незаконного контенту.

*

Способи завантаження відео з ВК

Універсальний спосіб (на прикладі Chrome)

На мій погляд, найшвидший і простий спосіб завантажити відео - це скористатися наявними можливостями самого браузера, тобто без використання плагінів, доповнень та ін. Правда, цей спосіб підійде тим, хто не планує завантажувати сотні відеороликів в день ...

І так ...

Знаходимо потрібну сторінку в ВК, на якій є шуканий відеоролик. Далі потрібно натиснути правою кнопкою миші по цікавого ролику і скопіювати  посилання на це відео. Див. Приклад нижче. ?

Копіювати посилання на відео

Після, відкриваємо скопійований URL на відео, і натискаємо поєднання кнопок Ctrl + U . Завдяки цьому відкриється код веб-сторінки.

Відкриваємо код сторінки з відео

На сторінці з кодом потрібно натиснути Ctrl + F (щоб з'явився рядок пошуку) і почати шукати рядок " .MP4 " (без лапок).

Далі слід виділити і скопіювати рядок з першим знайденим збігом: від "https" до ".mp4" (див. Приклад нижче ?).

Шукаємо і копіюємо посилання

Ну і останній штрих: залишилося скопійоване посилання на MP4 вставити в адресний рядок браузера, відкрити її, і зберегти потрібне відео на жорсткий диск ПК. Завдання вирішена? ?

Зберегти відео як ...

*

За допомогою онлайн-сервісів

Сервіс 1: ? //ru.savefrom.net/

Напевно, один з найпопулярніших сервісів для завантаження відеороликів з соц. мереж. Користуватися ним до божевілля просто!

  1. Спочатку знайдіть в ВК потрібний ролик, а потім з адресного рядка браузера скопіюйте адресу;
  2. Далі вставте посилання на сторінку з роликів в спец. форму на  savefrom.net (див. скрін нижче).

Вставка посилання | //ru.savefrom.net/

Через кілька секунд ви отримаєте посилання на завантаження ролика. До речі, зверніть увагу на те, що ролик можна завантажити в різноманітному якості: 720p, 480p, 360p, 240p.

В общем-то, на мій погляд сервіс дуже зручний, рекомендую!

Завантажити ролик в mp4 | якість: 720p, 480p, 360p, 240p

Сервіс 2: ? //getvideo.org/

Ідентичний сервіс першому. Використання багато в чому схоже: знаходите відео, копіюєте посилання в адресному рядку браузера і вставляєте її в спеціальну рядок на сайті  getvideo.org .

Через мить з'явиться кілька посилань на завантаження відео в потрібному якості. Загалом, все працює швидко і зручно.

GetVideo скачати відео

*

За допомогою спец. розширень (для браузера) і програм

Таких розширень дуже багато, і випущені вони практично під будь-який браузер. Тут наведу лише найпопулярніші і зручні (на мій розсуд ?).

*

VKSaver

Офіц. сайт: ? //audiovkontakte.ru/

Дуже зручне доповнення для скачування відео та аудіо контенту з ВК. Працює в браузерах: Chrome, Я.Браузер, Firefox, Opera, Internet Explorer.

Після установки доповнення для браузера - при перегляді ролика, в нижній частині вікна, буде стрілочка (чи то пак кнопка завантаження), за допомогою якої можна завантажити будь-яку вподобану відео (приклад нижче).

Кнопка завантаження відео від VKSaver

*

SaveForm.net

Офіц. сайт: ? //ru.savefrom.net/user.php

Дуже популярне розширення для завантаження аудіо та відео з різних популярних сайтів (прим .: в тому числі і з ВК). Перейшовши за посиланням вище - ваш браузер визначиться автоматично, вам залишиться тільки завантажити файл і запустити його.

Помічник завантаження з популярних сайтів

Після установки доповнення, в браузері поряд з медіа-файлами буде з'явиться спец. посилання, натиснувши на яку, Ви завантажте сподобалася файл.

В общем-то, все просто ... ?

*

VKMusic

Сайт: ? //vkmusic.citynov.ru/

Це не просто розширення для вашого браузера, а повноцінна програма (до речі, безкоштовна!) Для пошуку і завантаження відео / аудіо контенту на популярних сайтах: ВК, Vimeo, Mail.Ru і т.д.

Користуватися програмою до божевілля просто: потрібно ввести пошукової запит і вибрати сайти, де шукати (до речі, що стосується ВКонтакте, то можна показати список рекомендованої музики або плейлисти друзів).

Приклад пошуку і завантаження старих радянських мультфільмів

Перед тим як завантажити той чи інший файл, ви можете його переглянути або прослухати за допомогою вбудованого плеєра в VKMusic.

*

ЛовіВідео

Офіц. сайт: ? //www.lovivideo.ru/

Ще одна дуже цікава програма для завантаження відео і аудіо з популярних сайтів: ВК, Однокласники, Vimeo і т.д. Користуватися програмою дуже просто:

  • спочатку завантажуєте її і встановлюєте (посилання на офіційний сайт вище);
  • перезавантажуєте ПК / ноутбук;
  • включаєте програвання будь-якого відео / аудіо (програма може зберегти все відео і аудіо, яке ви десь прослухали або переглянули!).

Приклад роботи LoviVideo

Що ще підкуповує: LoviVideo працює не тільки з мережею ВК, але і з Однокласниками, Vimeo, Mail.ru і ін. Усіма популярними сайтами і соц. мережами.

Прим. : Для управління і настройки програми - в панелі завдань (поруч з годинником) з'являється спец. значок із стрілкою. Натиснувши на нього, ви можете задати все найнеобхідніше: куди зберігати, як зберігати та ін.

В общем-то, на мій скромний погляд, програма дуже гідна. Рекомендую!

*

Думаю, що запропонованих вище способів більш, ніж достатньо! 

На цьому все, всім удачі!

?

Перша публікація: 08.04.2017

Коригування: 25.01.2020