S-режим в Windows 10: як відключити його (або чому я не можу встановлювати програми на новому комп'ютері з S Mode)

Добридень!

Не так давно один мій знайомий придбав ноутбук і зіткнувся з тим, що система Windows 10 не дозволяла встановлювати ніякі програми, в тому числі і новий браузер Chrome (до того ж ОС була англійською - це надавало ще більший шик ?).

Трохи пізніше з'ясувалося, що "винен" в цьому особливий S-режим (S Mode), в якому (найімовірніше) незабаром будуть йти багато нові пристрої з встановленою Windows 10. Все б нічого, але цей режим надто націлений на безпеку пристрою і не дозволяє буквально "НІЧОГО"!

Власне, нижче представлю деякі особливості цього S-режиму, а також, як з нього можна вийти в звичайний стан системи (це безкоштовно і легально ✌).

І так ...

*

S-режим в Windows 10

Особливості

Нижче коротко наведу найважливіші моменти (зрозуміло, це лише основне, що найцікавіше основному колу користувачів). Більш докладні відомості можна дізнатися тут.

До речі, щоб уточнити чи точно у вас включений S mode - досить зайти в властивості системи (поєднання клавіш Win + Pause Break).

Відомості про систему / ноутбук від ASUS

мінуси

1) Програми

Windows 10 S дозволяє завантажувати і встановлювати програми лише з офіційного магазину Store. Зрозуміло, це накладає серйозні обмеження!

2) Драйвера

Доведеться користуватися тільки тими драйверами, які підбере і встановить сама ОС. Все б нічого, але ці "стандартні" драйвера часто не володіє всіма тими функціями, які дають "рідні".

3) Антивіруси

Вся захист лягає на плечі Windows Defender (захисника). Про його рівні безпеки, думаю, зайвий раз повторяться немає сенсу? ?

4) Пошукові системи

Немає можливості поміняти браузер Microsoft Edge і пошукову систему Bing. Це може серйозно накладати обмеження на зручність використання пристроєм (ні, звичайно, зайти на сервіси Google - ніщо не заважає, але ось поставити його пошукачем за замовчуванням - чомусь не виходить ...).

плюси

1) Швидкість роботи

Завдяки різним обмеженням, не можна не відзначити, що ОС в даному режимі працює помітно швидше (особливо завантаження).

2) Сумісність

Практично відсутні різні помилки, збої і ін. Зрозуміло, якщо драйвера йдуть тільки стандартні (з цифровими підписами) і додатки з Store (багаторазово перевірені) - то це не дивно ...

3) Відносна безпеку

Забезпечується завдяки тому, що заборонено встановлювати софт не з Store (примітка: просто як показують дані статистики, то майже половина випадків зараження ПК вірусами відбувається через установки "сірого" софта).

Як відключити S-режим в Windows 10 Home

Примітка! Вийшовши з цього режиму - після, ви не зможете знову ввійти в нього!

1) Спочатку відкриваємо параметри Windows (можна або через ПУСК, або за допомогою поєднання Win + i).

параметри

2) Далі потрібно перейти в розділ "Оновлення і безпеку" ( "Update and Security") .

Update and Security (Оновлення та безпеку)

3) У підрозділі "Активація" ( "Activation") ви побачите версію своєї ОС (Home, Pro, наприклад) і зможете знайти посилання в магазин "Store" - саме за допомогою нього і відбувається відключення (див. Підрозділ "Switch to Windows 10 Home "/" Переключити в Windows 10 домашню ").

Примітка! Зрозуміло, якщо у вас коштує версія Windows 10 Pro S-mode - то перемикатися ви будете в Pro версію ...

Активація (Activation)

4) Далі просто натисніть кнопку "GET" (отримати).

(Примітка: "Switch out of S mode" - перекладається, як вийти з S-режиму)

Вийти з режиму S

5) Власне, і все. Відключення S mode займає не більше 1 хв. Далі, зайшовши в властивості системи (Win + Pause Break), ви побачите, що версія ОС була змінена (стало все по-простому ?).

Задача виконана

6) Так, до речі, тепер можна приступити до установки будь-яких додатків (так, як ви це робили раніше).

*

Додатки вітаються ...

Вдалої роботи!

?