Як швидко оплатити рахунок за Ростелеком: по Л / С і за номером телефону (за 1 хвилину!)

Доброго часу доби!

Не так давно був в офісі цієї контори ☺ (там, де платять за телефон, Інтернет, ТБ і ін.). Чесно кажучи, був дещо здивований (тому що я останні років 6-7 навіть не буваю в таких місцях - заявку на підключення залишаю по телефону або інтернету, оплачую за допомогою QIWI, WebMoney).

Що найбільше здивувало: люди адже йдуть туди, там стоять півгодини-годину, втрачають свій час ... Більшість щось адже йде просто оплатити рахунок (не якісь організаційні питання вирішувати ☺). А просту оплату рахунку - можна виконати за 1-2 хвилини (не виходячи з дому)! І добре, якщо б там основна маса була людей старшого покоління - так ні ж, досить багато молоді.

Загалом, в цій статті приведу кілька варіантів оплати послуг Ростелеком: по Л / С (особовому рахунку), і за номером телефону. Можливо, хоч комусь заощаджу час (хоча, в нашій країні чомусь, все вірять тільки в силу папірці / квитанції ... а даремно. Ось є у мене одна така з 90-го року - ощадкнижка називається, від неіснуючої країни і не існуючого найнадійнішого (колись ☺) банку. Що з нею тепер робити ?!).

Швидка оплата послуг Ростелеком

Спосіб №1: за допомогою QIWI-гаманця або будь-якої банківської карти (за номером Л / С)

Довідкова стаття про те, як зареєструватися в QIWI, і як працювати з цим гаманцем: //ocomp.info/kivi-koshelek-faq.html

І так, ось у вас є повідомлення про заборгованість за Інтернет / ТБ / телефон (таку вам або приносять, або відправляють по електро-поштою, див. Приклад на рис. Нижче). В общем-то, з неї нам потрібен тільки номер особового рахунку (або скорочено Л / С). Зазвичай, він знаходитися у верхній частині сторінки.

Також цей номер можна дізнатися в вашому договорі на підключення послуг зв'язку. Крім цього, якщо ви вже платили за послуги - у вас напевно залишилися платіжки, там теж може бути ця інформація.

Ростелеком - копіюємо особистий рахунок

І так, заходьте в QIWI-гаманець, авторізуетесь, і в пошуковий рядок вводите "Ростелеком". Далі в списку знайдених послуг - виберіть "Ростелеком - плати просто".

Ростелеком - відкриваємо QIWI гаманець і знаходимо оплату Ростелеком

Далі введіть номер вашого особового рахунку, і ви відразу ж побачите свою заборгованість. У моєму випадку вона склала 26,98 рублів. Добре, внесемо 30 руб. ☺

Оплачуємо заборгованість в 26 рублів

Зазначу, що платежі з QIWI проходять моментально (практично) і вам нікуди більше бігати не потрібно! Якщо у вас є принтер - ви можете роздрукувати квитанцію (вважайте, ніби сходили в відділення зв'язку, і заощадили годину часу, яке тепер можна з користю витратити на себе ☺).

Додам, що до QIWI можна приєднати свою банківську карту (практично будь-якого Російського банку) і оплачувати через QIWI зі своєї карти (або попередньо поповнити рахунок Ківі з карти банку). Тобто зручно, легко і швидко! Рекомендую ...

Успішно !!!

Спосіб №2: через Сбербанк-онлайн: по номеру телефону або по Л / С

Ті, хто ще не зареєструвався в Сбербанк-онлайн, або з цим є питання / проблеми, рекомендую ознайомитися ось з цією статтею-інструкцією - //ocomp.info/kak-polzovatsya-sberbank-onlayn.html

Так як послугами цього банку доводиться користуватися більшості людей в нашій країні, думаю, що цей спосіб як ніколи актуальний ☺. І так, після того, як авторизувалися в Сбербанк-онлайн, відкрийте вкладку "Платежі та перекази" (друга, після головної сторінки).

Сбербанк-Онлайн - перекази і платежі

Далі, щоб не блукати в "нетрях" меню, введіть в пошуковий рядок "Ростелеком" і в результатах пошуку виберіть, які послуги ви хочете оплатити (наприклад, Інтернет від Ростелекома. До речі, якщо у вас відразу підключено кілька послуг від цієї компанії - то можете, в принципі, вибирати оплату будь-який з послуг - все одно особовий рахунок один і заборгованість по ньому одна на всі послуги) .

Сбербанк-Онлайн - оплата інтернет

Далі вкажіть з якою карти ви будете оплачувати послугу, і введіть свій номер телефону або Л / С. Про Л / С я вже вказував вище, де його можна взяти, а ось номер телефону вказується в міжнародному форматі (тобто не просто ваші 5-6 цифр, а з кодом міста).

Телефонний код свого міста можна дізнатися в різних довідниках, наприклад, таких як цей: //www.kody.su/world/

Сбербанк-Онлайн - заповнення реквізитів для оплати

У наступному вікні ви побачите свою заборгованість (тому що я свою оплатив в QIWI - то у мене вона відображається як "0"). Вам залишилося тільки вписати суму оплати і натиснути "Підтвердити". Далі прийде SMS з кодом підтвердження - вводите код, і платіжка пройшла! Квитанцію також можна роздрукувати і покласти під скло ☺ ...

Сбербанк-Онлайн - сума оплати та заборгованості

Спосіб №3: через WebMoney за номером Л / С, телефону

Сплатити рахунок за Ростелеком можна і в WebMoney (не буду сперечатися, але здається, у них у одних з перших з'явилася ця можливість ☺).

До речі, рекомендую ознайомитися зі статтею про інші популярні платіжні системи в мережі Інтернет - //ocomp.info/platezhnyie-sistemyi-spisok.html

Вони теж допомагають заощадити час на інших операціях і платежах!

І так, після запуску і авторизації в програмі WebMoney Keeper - відкрийте вкладку "Мої WebMoney". У ній в підрозділі "Оплатити" виберіть "Ще >>" (див. Скріншот нижче).

WebMoney Keeper - оплата інших послуг

Далі в пошук введіть "Ростелеком" і в знайдених результатах виберіть оплату послуг зв'язку.

WebMoney MegaStock - Результати пошуку Ростелеком

В общем-то, далі система вас попросить вибрати варіант оплати: по номеру телефону або особового рахунку. Вибирайте, що зручніше.

Telepay WebMoney - за номером телефону або Л / С

Єдиний недолік, мабуть, це те, що WebMoney не вказує вашу заборгованість (хоча, до мене щомісяця приходить повідомлення від Ростелеком з моєї заборгованістю, так що в цьому проблеми немає) . Та й взагалі, звичайно платіж в місяць зазначений в договорі, досить вносити його - і зв'язок повинна працювати ☺ ...

Загалом, вводите суму і номер телефону, тиснете оплатити. Далі підтверджуєте оплату і вуаля - через кілька секунд гроші надійдуть на ваш рахунок Ростелеком. Теж швидко і зручно!

Ростелеком - оплатити за допомогою WebMoney

Ось, власне і все. Погодьтеся, час "зайвим" не буває, і набагато приємніше його провести не в черзі за квитанцією ...

До речі, є ще десятки варіантів оплати, в цій статті - всього лише кілька найпопулярніших і показових прикладів.

Успіхів!