Як приховати одного в ВК (щоб інші не могли його побачити)

Всім доброго дня!

Гхм-гхм ...

Днями мені на пошту написала одна дівчина, з проханням підказати, як їй краще приховати пару друзів в соц. мережі ВК. Я, звичайно, порадив їй, що, якщо потрібно зберегти 100% анонімність - краще взагалі не додавати їх в ВК, а "піти іншим шляхом ...". ?

Але в цілому, якщо за вашим особистим життям не «полюють" люди добре розбираються в пристрої ПК і лок. обчислювальних мереж - то можна скористатися і штатними функціями самої ВК.

Про них, власне, і піде мова нижче.

Примітка: в мережі є сервіси, які можуть порівняти ваших друзів в "минулому" і "справжній" - і припустити кого ви приховали (видалили). Тому, всіх кого потрібно зробити невидимим - робіть відразу!

*

? Ще по темі!

«Хто заходив на мою сторінку ВКонтакте?» - питання відповідь

*

Приховати «друга» / за 60 сек.

? Варіант 1

В якості першого способу хотів би запропонувати варіант приховування своїх друзів від всіх, кого ви не додали до себе в цей самий список друзів (перепрошую за тавтологію ?).

Тобто ваш список контактів буде недоступний для ін. користувачів і гостей сторінки (якщо потрібно приховати від усіх - ? см. варіант 2).

Робиться це досить просто: необхідно відкрити настройки профілю в ВК.

Налаштування - сторінка в ВК

А потім у вкладці "Налаштування" встановити (як мінімум):

 • "Хто бачить основну інформацію моєї сторінки"  - тільки друзі;
 • "Кому в інтернеті видна моя сторінка"  - тільки користувачам ВК;
 • "Тип профілю"  - закритий. Див. Скріни нижче. ?

Конфіденційність - хто бачить основну мою сторінку

Конфіденційність - інше

*

? Варіант 2: з комп'ютера

У ВК є опція, що дозволяє приховати 30 будь-яких своїх друзів (їх не буде видно * навіть для друзів з ваших контактів).

*

Робиться це просто:

 1. спочатку необхідно клікнути по своїй аватарке і перейти в розділ "Налаштування / Налаштування" ;

  Налаштування - приватність

 2. далі знайти кладку "Кого видно в списку моїх друзів ..." і клікнути мишкою по пункту "Всіх друзів" (див. приклад нижче ?);

  Кого видно в списку моїх друзів

 3. потім зі списку залишиться тільки відзначити галочками тих, кого потрібні приховати (зробити невидимими для всіх, крім вас) і зберегти зміни; ?

  Ви приховали 3 людини

 4. ву-а-ля! Тепер в настройках ви помітите, що деякі люди більше не будуть відображатися в списку друзів (я їх виділив жовтим в своєму прикладі нижче)!

  Що вийшло в результаті

*

? Варіант 3: з телефону

У додатку для телефону поки немає опції * для того, щоб в ньому можна було приховати друзів. Але це не означає, що з телефону не можна це зробити!

Для початку необхідно відкрити мобільну версію програми і знайти в верхньому кутку "три крапки"  - натиснути по ним і в меню вибрати "Відкрити в браузері" (можливо буде пункт "Версія для комп'ютера" , це залежить від версії програми).

Відкрити в браузері - додаток

Після, відкриється звична версія сайту ВК в браузері. Далі необхідно також перейти в настройки в розділ "Конфіденційність" і вказати потрібні профілю для їх "невидимості" (також як ми це робили на ПК ?).

Конфіденційність - відкрили сайт ВК з телефону

Як бачите, нічого складного! ?

*

Чи може хтось подивитися моїх прихованих друзів

Напевно, тут варто відразу ж сказати, що в залежності від того, кому це може знадобитися.

Якщо це ваш сусід (не дуже розбирається в IT) - швидше за все немає; якщо це фахівець з комп. безпеки (тим більше з органів) - то йому буде відомо майже все, що є у вас в ВК ...

*

Втім , не варто забувати і про спец. сервісах (їх зараз досить багато в мережі Інтернет). Вони можуть працювати за певними алгоритмами, наприклад:

 1. аналізується ваша сторінка і сторінки інших людей (які так чи інакше відзначилися у вас на сторінці) - якщо у вас друзі приховані, а у них ви додані як один - висновок очевидний!
 2. деякі сервіси можуть порівняти ваш попередній список друзів, і справжній (по знімках *) - а далі (згідно активності на вашої сторінки і сторінок ваших контактів) припустити кого ви приховали.

*

Якщо виділити загальну закономірність, то, щоб знизити ймовірність того, що хтось дізнається про ваш прихованому одного - потрібно:

 • відразу ж після додавання людини в список контактів (друзів) його необхідно приховати (зробити невидимим). Причому, зробити це потрібно обопільно - тобто ваш друг теж повинен виконати аналогічну операцію;
 • ніяк не відзначається на сторінках один одного (тобто не ставити лайки, чи не писати коментарі тощо).

Якщо дотримати ці прості правила - швидше за все звичайні користувачі мережі ніяк не впізнають про вашому повному списку контактів. ?

*

Коментарі по темі - вітаються!

Успіхів!

?