Де ще можна подивитися відео, крім YouTube (аналоги відеосервісу)

Доброго часу!

YouTube, звичайно, відмінний сервіс, але він не завжди у всіх коректно працює, та й ні все на ньому можна знайти (наприклад, немає багатьох серіалів, стрімів ігор, ТВ-шоу і т.д.).

І хорошим доповненням до YouTube можуть стати деякі інші сервіси ... Напевно, варто зробити одразу застереження: вони повинні розглядатися не як повноцінна заміна, а як аналог (альтернатива), на яких можна знайти ті відео, яких немає більше ніде ...

Свою міні-добірку (з вкладки обраного браузера) і приведу в цій замітці.

І так ... ?

? Ремарка!

Кращі сайти для перегляду фільмів і серіалів онлайн: топ-10 легальних кінозалів в мережі!

*

список відеосервісів

Яндекс.Ефір

Сайт: //yandex.ru/efir

Скріншот з сайту Яндекс.Ефір

Великий відеосервіс від Яндекса, на якому можна знайти "купу всього": від простеньких аматорських роликів, до ефіру федеральних каналів, трансляцій великих спортивних заходів, серіалів, фільмів і т.д. і т.п.

Що підкуповує: наявність більше 5 000 фільмів і серіалів, мультфільмів, цікавих добірок по самим різним тематикам. ?

І варто зазначити, що Яндекс частина нових серіалів викладає для безкоштовного перегляду (з рекламою, звичайно ?). До того ж, є ще одна цікава фішка: всі серії розсортовані по порядку і по сезонах (точно не заплутаєтеся!).

Додам, що, як і в Youtube, в Яндекс.Ефіре є стрічка рекомендацій, яка формується на основі ваших інтересів (попередніх переглядів, лайків / дізлайков).

*

RuTube

Сайт: //rutube.ru/

Скріншот з сайту RuTube

RuTube користується менше популярністю ніж Яндекс.Ефір або Youtube, але може стати хорошим доповненням для них, тому що тільки тут ви можете знайти ексклюзивні ролики і програми з ТНТ Premier (сервіс явл. офіційним дистриб'ютором телеканалів: СТС, ТНТ, 2 × 2, ТВ3).

До того ж на сервісі можна знайти багато смішних і забавних аматорських роликів, добірок, рекомендацій.

Сам плеєр на сервісі простіше і легше, ніж на Youtube (у ряду користувачів відео менше пригальмовує).

Однак, варто зазначити пару мінусів:

  • для перегляду або завантаження свого відео на сервісі вам потрібно буде зареєструватися;
  • періодично миготять промо-ролики (реклама), які не можна пропустити (відволікає і набридає ...).

В іншому, досить непоганий сервіс. Рекомендується до знайомства!

*

Vimeo

Сайт: //vimeo.com/

Скріншот з сайту Vimeo

Англомовний відеохостинг, що з'явився на світ у далекому 2004р. Користується досить широкою популярністю за кордоном (в Рунеті мало-відомий).

Що в ньому підкуповує: на сервісі можна знайти відео в досить високій якості - до 8K 360 (примітка: на відміну від YouTube він не "віджимає" так сильно ролики).

Напевно, варто загострити увагу ще на парі моментів:

  1. на Vimeo (на мій погляд) кращий відеоплеєр. Він плавний, чуйний і на ньому точно видно, яка частина ролика вже в буфері (а яка ще вантажиться);
  2. кожному ролику на сайті присвоюється своя категорія - це в деяких випадках допомагає в пошуку потрібних відео;
  3. на Vimeo є також добірки від працівників сервісу. Там можна знайти досить цікаві роботи.

У загальному і цілому, сервіс цікавий, і заслуговує на увагу. Якщо ви знаєте англ. хоча б на середньому рівні - то тим більше! ?

*

TikTok

Сайт: //www.tiktok.com/ru/

TikTok - головна сторінка

TikTok - стрімко набирає популярність сервіс з короткими відео. Користується величезною популярністю у молоді - основна аудиторія від 15 до 30 років. Відео тут, в основному, розважальної тематики.

А взагалі, TikTok це щось більше, ніж просто відеохостинг. Це повноцінна соц. мережу, співтовариство по інтересам. Відео на сервіс може завантажити будь-який користувач, обробивши і підредагувавши його прямо з телефону (і, зрозуміло, потім обговорити його разом з друзями і гостями на сторінці).

Кілька місяців тому я вже робив невеликий огляд по TikTok, і щоб тут не повторюватися, наводжу нижче посилання ? ...

? На допомогу!

Що це за Тік-Ток? Чим примітна ця соц. мережу і як в неї увійти?

*

Coub (Коуб)

Сайт: //coub.com/

Головна сторінка Coub

Цей сервіс спеціалізується на коротких зациклених відеороликах, до 10 сек. (В основному розважальної спрямованості). До речі, багато Коубі нагадують Gif-анімації і меми (можна підібрати практично для будь-якої ситуації).

Що стосується сайту: то тут все стандартно - є трендовий розділ, куди поміщаються найцікавіші в даний момент ролики, є десятки категорій, добірки від розробників і т.д. Фантазії можна розгулятися, нудно не буде! ?

Зрозуміло, ви можете також завантажувати і свої Коубі (якщо ви не знаєте, як їх зробити - можливо вам допоможе моя замітка ?).

? Більш докладно про Коубі !

Як зробити нескінченний зациклений відео-ролик або Коуб (який важить раз в 5-10 менше GIF-картинки)

*

Twitch

Сайт: //twitch.tv

Twitch - скрін головної сторінки

Цей сервіс знають всі любителі комп'ютерних ігор - саме на ньому можна подивитися стрім від кращих гравців (в реальному часі). Це дозволяє не тільки підучитися і підвищити свій рівень гри, але і приємно провести час.

Зрозуміло, ви можете зареєструватися і також почати транслювати свою гру (але навряд чи вас відразу ж почнуть дивитися сотні людей).

Не можу не відзначити, що на сервісі нерідко проводяться і кібер-турніри в багато популярні онлайн-ігри.

В іншому все стандартно: є рекомендовані трансляції, добірки каналів і т.д. Плеєр легкий, працює у всіх сучасних браузерах. Якість трансляцій вельми на гідному рівні.

Загалом, рекомендую всім, хто небайдужий до онлайн-іграшок!

*

Metacafe

Сайт: //www.metacafe.com/

Metacafe - скрін з головною сторінки

Metacafe - англомовний популярний сервіс для обміну відео між звичайними користувачами (аматорська зйомка). На відео-хостингу в основному зібрані короткі розважальні відео, смішні моменти з фільмів, ігор, спорту, і т.д.

До речі, на Metacafe (на відміну від ін. Сервісів) крім відео є добірки дуже цікавих фото і картинок.

Цікавий момент: Metacafe дозволяє заробляти не тільки творцям цікавих відеороликів, а й тим, хто їх дивиться. У свій час, за годину активного перегляду давали близько 5 $ (зараз ситуація дещо змінилася ...?).

*

PS 

Не можна не відзначити, що купа відео зібрана і в таких популярних соц. мережах, як "ВКонтакте", "Однокласники", "Мой Мир" і т.д. Окремо їх не став виділяти, тому що це все-таки не відео-хостинги (в прямому їх розумінні ...).

До речі, якщо у вас пригальмовують онлайн-відео - рекомендую ознайомитися з однієї моєї минулої заміткою, посилання нижче. ?

*

? На допомогу!

Гальмує онлайн-відео в Інтернет: YouTube, ВК, Однокласники [на комп'ютері]

*

У мене на це поки все ...

Додатки по темі - завжди до речі!

Вдалої роботи!

?