Онлайн перекладачі та словники з вимовою слів: переводимо з англійської на російську, і дізнаємося правильну вимову

Доброго часу доби.

Якщо ви вивчає іноземні мови - то без спец. перекладачів і словариков не обійтися!

І якщо раніше для перекладу необхідно було встановлювати різні додатки з декількох дисків (а ще раніше використовувати товстелезні книги ) , то зараз успішно переводити текст і окремі вирази (слова) - можна за допомогою онлайн сервісів. Що, погодьтеся, дуже зручно!

У цій статті я зібрав кілька найбільш популярних перекладачів і словариков, з якими можна працювати безкоштовно (також в кожному з них, можна дізнатися вимова більшості іноземних слів).

Думаю, що подібні сервіси дуже знадобляться при вивченні іноземної мови, та й взагалі в офісній роботі.

І так ...

***

Кращі онлайн перекладачі

Яндекс перекладач

Перекладач від знаменитої пошукової системи. Доступні кілька десятків мов (російська, англійська, датська, німецька і т.д.), можна легко і швидко перемикатися з однієї мови на іншу. Будь-яке потрібно ввести, чи пропозиція можна прочитати / озвучити (див. Червону стрілку нижче).

Яндекс-перекладач - як виглядає головна сторінка сервісу

Додам також, що сервіс підтримує голосовий набір тексту (розпізнавання слів по голосу), екранну клавіатуру та ін. Навороти. Додам, що переклад слів в Яндекс-перекладача досить зручний: можна відразу ж дізнатися, що означає і іменник, і дієслово, і прикметник (в залежності від того, в якому вигляді використовується слово).

Обмеження на розмір додається тексту - 10 000 символів. В общем-то, можна перевести цілу сторінку книги або статтю. До речі, сервіс автоматично визначає мову введення (або текст, який ви додали / скопіювали в вікно введення).

Загалом, незважаючи на досить сумбурний переклад великих пропозицій, сервіс по праву вважається одним з лідерів у своїй ніші. Рекомендую!

Гугл перекладач

Відмінний перекладач від всесвітньо відомої компанії Google. Інтерфейс нічим не відрізняється від продукту Яндекс: також два вікна, в одному оригінальний текст, в іншому - переклад. Також є автоматичне розпізнавання мови тексту, що вводиться.

Зазначу, що Google перекладач знає більше мов, ніж аналог від Яндекса (хоча, не думаю, що більшості знадобиться щось екзотичне ...). Зазначу, що перекладач від Google дозволяє додати тільки 5000 символів для перекладу (це близько 1 сторінки тексту в Word середнього розміру шрифту).

Головне вікно Google Translate

Зате хочеться відзначити, що якість перекладу тут одна з найвищих серед аналогічних сервісів. Є також гучне і досить-непогане вимова слів (можливість з'являється після введення слова / пропозиції в перше вікно). Також можливий голосове введення тексту або введення за допомогою рукописного оригіналу.

Зазначу також, що при введенні 1-2 слів, Google виступає в ролі словника: покаже, як перекладається це слово, які у нього синоніми, що воно означає в формі дієслова, іменника, прислівника і т.д.

Microsoft Translator

Онлайн перекладач від самої компанії Microsoft (вже одне це має до знайомства!). Сервіс, звичайно, поки поступається по функціоналу попереднім, однак варто відзначити що в якості перекладу сервіс йде в тренді.

Microsoft Translator - перекладач на серверах Bing

особливості:

  1. підтримка більше 50 мов;
  2. можливий переклад тексту, обсяг якого не перевищує 5000 символів;
  3. є можливість вимови тексту: як оригіналу, так і отриманого перекладу;
  4. відсутня голосове введення тексту;
  5. можливість відкривати словник по кліку по будь-якому слову;
  6. наводяться відразу кілька значень слова зі словника.

Translate.RU

Дуже непоганий сервіс, що пропонує не тільки перекладач, але і словник, граматику і різні приклади. При введенні слова - автоматично буде визначено мова оригіналу, запропонований його переклад, словосполучення, де воно зустрічається, синоніми до нього.

Translate.RU - перекладач і словник з граматикою

Зазначу також, що введений текст можна перевірити на граматику (чого не пропонували в попередніх сервісах). Якість перекладу досить непогане (до того ж є різні тематики (вибираються вручну) для більш якісного перекладу: бізнес, комп'ютери, сім'я і т.д.). До речі, сервіс працює на движку PROMT, який вже на протязі 15 років є одним з лідерів в області перекладу. Так, що є сенс знайомитися з сервісом ближче!

Мультитран

Цей сервіс не може перекладати тексти, зате він відмінно переводить окремі слова і вирази (в тому числі і досить рідкісні ідіоми). Зазначу, що переклад слова можна дізнатися в самих різних варіаціях: в залежності від тематики тексту, де можна зустріти слово.

Мультитран

Для правильної вимови слова дається посилання на "Вебстер" (сторонній ресурс-словник, на якому дуже якісне вимова слів. Багато слова вимовляються не машина голосом, а реально записано вимова живу людину!).

Загалом, сервіс дуже рекомендую для тих, хто шукає переклад слів в самих різних варіаціях, і для тих, хто хоче вивчити правильну вимову!

Lingvo Life

Відмінний онлайн словник від ABBYY. На сайті є 20 мов, десятки тисяч слів і виразів. Переклад досить якісний, сервіс видає кілька варіацій, синоніми, словосполучення, приклади використання. Зазначу, дуже гарну вимову іноземних слів: чітке, гучне.

Слова крім перекладу можна заучувати, додаючи їх в свій словничок (або створивши картки). В общем-то, рекомендую всім, хто вивчає іноземні мови.

Lingvo Life - відмінний словник з правильною вимовою

WordReference.com

Онлайнові мовні словники.

Відмінний онлайн словничок з різними іноземними мовами: англійська, іспанська, німецька, італійська та ін.

Крім перекладу, словничок видає пропозиції, де зустрічається дане слово, показує синоніми (близькі за значенням слова), і дає рекомендації до перегляду схожих по написанню слів. Вимова у сервісу на дуже високому рівні. В общем-то, також заносите в закладки, якщо вивчаєте англійську.

WordReference.com - переклад, схожі слова, синоніми та ін.

***

На цьому статейка завершена, всім всього наілучшайшего!

Good Luck!