Телефон на Android як модем для комп'ютера (по USB). І що робити, якщо інтернет не працює при роздачі з телефону

Доброго часу!

Майже всі сучасні смартфони на Android можуть працювати в режимі модему - тобто "Розшарити" (поділитися) своїм 3G / 4G (Wi-Fi) інтернетом з комп'ютером або ноутбуком.

І мушу вам сказати, що в деяких випадках - альтернатив цьому немає (наприклад, в невеликих районних центрах, де немає кабельного підключення; або в новобудовах, де ще його просто не провели ...).

Власне, тому тема популярна і по ній завжди багато питань - то в цій замітці я вирішив це все скомпонувати і показати на простому прикладі, як налаштувати телефон на Android'е працювати в режимі модема для комп'ютера (попутно розібравши більшість типових проблем).

Для більш простого сприйняття - матеріал оформлений у вигляді покрокової інструкції (з поясненням кожної дії).

?   Близько до теми (в допомогу)!

Як з Android роздавати інтернет через Wi-Fi або Bluetooth  - ще одна інструкція

*

Модем для комп'ютера з телефону на Android

Як підключити та налаштувати

? КРОК 1

І так, для прикладу я взяв ПК (ви можете взяти і ноутбук) до якого не підключено ніяких мережевих кабелів - тобто немає доступних підключень, см. на статус значка мережі ? (встановлена ​​Windows 10).

? До речі!

Якщо у вас немає значка мережі в треї - см. Цю замітку

Чи не підключено - немає доступних підключень

*

? КРОК 2

Підключаємо до USB-порту комп'ютера телефон (перевіряємо, щоб були включені обидва пристрої).

Підключення телефону до USB порту ПК

*

? КРОК 3

Далі з'явиться повідомлення в нижній частині вікна ОС Windows 10 про те, що підключено новий пристрій (принаймні вже не погано - значить, що USB-порт працює і ОС телефон "побачила").

? На допомогу!

Не працюють USB-порти, що робити (інструкція)

Натисніть, щоб вибрати, що робити з пристроєм

Зазвичай, при підключенні на телефоні спливає вікно з проханням вказати: пристрій буде тільки заряджатися, або можна дати дозвіл на роботу з файлами.

Вкрай рекомендую вибрати варіант "передача файлів" (на деяких пристроях через цього не лунає інтернет). ?

передача файлів - дано дозвіл

*

? КРОК 4

Після перейдіть в налаштування телефону, відкрийте розділ "бездротові мережі / режим модему" і включіть режим "USB-модем". Див. Приклад нижче. ?

Бездротові мережі - USB-модем

*

? КРОК 5

Відразу після цього Windows автоматично "повинна побачити" нове підключення! При цьому, значок мережі в треї (біля годинника) стане активним і його статус зміниться на "Підключено" .

З'явилася нова мережа - підключено!

Власне, залишилося тільки перевірити як працює підключення (в моєму випадку - сторінки почали завантажуватися моментально ... ?).

Браузер вантажить сторінки - ура!

До речі, якщо раптом браузер не завантажує сторінки - спробуйте перевірити роботу мережі інакше, наприклад, запустивши Skype або торренти. Просто іноді виникає проблема, що інтернет працює, а браузер не показує веб-сторінки (до речі, у мене на блозі вже було рішення цієї проблеми). ?

? На допомогу!

Інтернет працює, а браузер не завантажує сторінки. Що робити?

*

Що робити, якщо інтернет (від телефону) на ПК не працює

? КРОК 1

По-перше , перевірте, чи працює інтернет на самому телефоні (можливо, що причиною став якийсь тимчасовий збій у оператора, або ви в НЕ зони дії мережі ...).

По-друге , уточніть, а не блокує ваш оператор роздачу доступу до інтернету через USB / Wi-Fi (на сьогоднішній день такі обмеження зустрічаються все рідше, але на деяких тарифах ще присутні ?).

Примітка: тобто може бути так, що ваш тариф дозволяє безлімітно користуватися інтернетом з телефону, але не дозволяє його расшарівать на ін. пристрої.

Особливості тарифу!

*

? КРОК 2

Подивіться настройки телефону: чи бачить він підключений ПК (див. Приклад нижче).

Перевірте статус підключення

Також в настройках перевірте, чи немає обмежень трафіку (Android має вбудовану функцію блокування, яка активується автоматично при досягненні встановленого ліміту ). Зазвичай, ця функція в розділі зі статистикою трафіку . ?

Не встановлено економія трафіку

*

? КРОК 3

Спробуйте в ОС Windows 10 зробити скидання налаштувань мережі. Для цього достатньо відкрити параметри системи (поєднання Win + i ), перейти в розділ "Мережа та інтернет / Стан" і прокрутити сторінку вниз ... там буде заповітна посилання. ?

Скидання мережі в Windows 10

*

? КРОК 4

Якщо все вищеперелічене не допомогло, порекомендую також змінити DNS. Робиться це просто ...

1) Спочатку потрібно відкрити всі мережеві підключення на ПК / ноутбуку. Для цього натисніть Win + R , в вікно "Виконати" введіть команду ncpa.cpl , і натисніть OK.

ncpa.cpl - перегляд всіх мережевих підключень

2) Далі відкрийте властивості (натиснувши ПКМ по ньому) активного підключення (воно зазвичай кольорове і без червоних хрестиків). Щоб точно дізнатися його назву - можете викл. телефон, і знову його підключити.

Налаштуйте DNS

3) Після потрібно відкрити властивості "IP версії 4" і вручну вказати DNS-сервера: 8.8.8.8, 8.8.4.4 (це швидкі і надійні DNS від Google, але можна вибрати і інші).

Використовувати такі DNS адреси

*

? КРОК 5

У деяких випадках доступ до інтернету може бути заблокований антивірусами і брандмауерами. Якщо у Встановлено старі продукти - вимкніть  їх на час діагностики та пошуку причин проблеми.

Відключення антивіруса Avast на 1 годину

Для запуску майстра діагностики - в Windows 10 досить натиснути правою кнопкою мишки по іконці значка мережі в треї. Після він автоматично перевірить і справить більшість типових проблем, які виникають на етапі налаштування з'єднання ...

Діагностика неполадок мережі

До речі, діагностику можна запустити і ін. Шляхом: спочатку відкрити параметри ОС (Win + i), перейти в розділ "оновлення та безпека / усунення неполадок / підключення до Інтернету" . ?

Пошук та усунення несправностей - параметри Windows 10

*

Доповнення і коментарі по темі - вітаються!

У мене на сім поки все, удачі!

?