Як знайти одяг (плаття, футболку та ін.) І взуття по фото

Доброго часу доби!

Дивовижно! ? Зараз технології вже дійшли до того, що якщо ви помітили у кого-то щось цікаве з гардероба і хочете собі таку ж річ - вам достатньо просто її сфотографувати ...

Ну а після, скориставшись спец. методами - зможете знайти десятки подібних найменувань (якщо пощастить - то й точних копій). Погодьтеся, ще років 5-10 тому це собі і уявити було складно (цікаво, що буде через наступні 10 років? ..).

Власне, в цій невеликій замітці приведу кілька способів, як це можна здійснити (тобто зовнішнім виглядом сукні, футболки або туфель (наприклад) знайти їх копію або хоча б щось схоже). Як вже сказав вище, для пошуку знадобитися або картинка, або фото.

І так ... ?

*

Пошук одягу / взуття по фото

? Варіант 1: універсальний спосіб

Припустимо у нас є картинка або фотографія сподобалася нам футболки (мій приклад нижче), і, зрозуміло, ми хочемо купити точно таку ж.

Приклад футболки (не реклама)

Для вирішення цього питання нам потрібно скористатися спец. сторінкою для пошуку картинок в Google. На цій сторінці є значок фотоапарата, що дозволяє здійснювати пошук по зображенню (див. Скрін нижче ?).

Необхідно клікнути ЛКМ по цьому значку і вказати фото сподобалася вам футболки (сукні, або будь-який інший одягу / взуття).

Пошук по картинці

Далі Google знайде чимало сайтів, де зустрічається таке ж (або схоже) зображення. Доповніть в пошуковому рядку свій запит: "купити футболку" (або те, що ви шукайте). В результаті в пошуку залишаться інтернет-магазини, де можна переглянути подібний товар. Завдання вирішена ?! ?

пошукової запит

? На допомогу!

Пошук по картинці в Гугл і Яндекс: як знайти схожі зображення ->

*

? Варіант 2: пошук серед дорогих брендів

Посилання для пошуку: //www.clouty.ru/visual_search

Є такий цікавий сервіс як Clouty. Представляє він з себе пошукову машину серед інтернет-магазинів одягу, взуття, і різних аксесуарів (пошук проводиться як серед російськомовних інтернет-магазинів, так і зарубіжних).

Так ось, у нього є спец. сторінка для пошуку товарів по їх фото (див. скрін нижче). Все, що вам потрібно зробити - перенести своє зображення на в це міні-вікно.

Знайти товари по фото - сервіс Clouty

А після сервіс запропонує десятки (якщо не сотні) різних туфель схожих по вигляду і кольору на оригінал. Ціни на деякі моделі можуть "кусатися" ...

Знайдені моделі туфель

До речі, у Clouty є спец. додаток для Android (посилання на Play Market). Хоча, на мій погляд, пошук все ж краще вести з комп'ютера: так зручніше знайомитися з усім переліком знайдених товарів.

*

? Варіант 3: середньо-ціновий сегмент

Lamoda

Додаток Lamoda на Play Market ->

Встановивши на телефон додаток від Lamoda (це великий російський інтернет-магазин одягу) - можна буквально в 2-3 кліка знаходити десятки схожих по виду товарів: одяг, взуття, аксесуари.

Як це працює: після запуску програми потрібно клікнути по значку фотоапарата в верхньому меню програми, а після вибрати або фото з пам'яті телефону, або зробити нове.

Зробити фото (додаток від Lamoda)

Потім вибрати категорію (наприклад, я для прикладу шукав чорні босоніжки) і ву-а-ля - представлені десятки моделей подібного взуття (до речі, дуже схожі на вигляд ... ☝).

Результати пошуку

*

Wildberries

Додаток від Wildberries на Play Market ->

Це ще один досить великий інтернет-магазин, який працює не тільки в Росії, але і в деяких країнах СНД. Додаток для телефону у нього дуже схоже з продуктом від Lamoda (правда, асортимент товарів за деякими напрямками - може бути істотно ширше!).

Пошук виконується аналогічним чином (див. Скріншот нижче). Відзначив би, що для хороших результатів пошуку - вкрай бажано мати якісне фото, плюс його необхідно підрізати, щоб на полотні не було нічого зайвого ... ?

Пошук сукні на Wildberries

У моєму прикладі вдалося знайти більше 100 схожих суконь! Звичайно, якщо відсікти сукні з трохи іншими відтінками, прибрати невідповідні розміри і т.д. - залишиться кілька десятків. Але, все одно - пошук значно полегшився ?!

Wildberries - знайдено 187 товарів!

*

Google-об'єктив ?

Посилання на Play Market: //play.google.com/

Шукаємо червоні туфлі (побачив картинку на сайті!) - Google Lens

Дуже корисний додаток від Google. Їх "золотий" об'єктив дозволяє в два кліка по екрану телефону знайти все те, що потрапило до вас в об'єктив камери (ціни, магазини, схожі товари і т.д.). Зручно? ?

Крім цього, програма дозволяє також легко переводити іноземний текст, шукати назву невідомих вам предметів, тварин, рослин (просто наведіть також на них камеру!).

Рекомендую мати на смартфоні (допоможе як в повсякденному житті, так і при далеких поїздках, при вивченні іноземної мови та ін.).

*

? Варіант 4: дешеві китайські товари

Додаток від AliExpress на Play Market ->

У популярного інтернет-магазину AliExpress є аналогічний додаток вищенаведеним. З його допомогою можна швидко по якомусь фото (не обов'язково самому новому) знайти десятки (а то і сотні) дешевих і дуже схожих речей.

Причому, варто відзначити, що ціна деяких речей - просто дріб'язкова. Як вам, наприклад, якісь майки по 100-200 руб.? (Правда, см. Уважно на відгуки, може попастися все, що завгодно).

Що стосується пошуку: в правому верхньому куті потрібно натиснути по значку фотоапарата, після вказати зображення (фото) сподобалася вам дрібнички, і почекати (4-5 сек.) ...

Пошук через додаток від AliExpress

Смугастих майок (як в моєму прикладі вище) було знайдено неймовірну кількість: не тільки чоловічих, але і жіночих. Далі їх можна впорядкувати (за ціною, скажімо), уточнити критерії пошуку, і вибрати що-небудь підходяще ... ?

Схожі смугасті знайдені!

*

На цьому поки все. Доповнення - завжди до речі!

До скорого!

?

Перша публікація: 28.01.2020

Коригування: 8.06.2020