Як подивитися на себе через 20-30 років, як я буду виглядати в старості?

Доброго часу доби!

Часом, отримую такі ось питання: з одного боку - вони вкрай-цікаві, а з іншого - сумні (все-таки з кожним прожитим роком починаєш замислюватися про те, щоб час трохи зупинилося ?).

Взагалі, сама по собі тема - досить цікава, і для багатьох користувачів - це просто інтерес, і багато жертвую грошима, щоб подивитися на результат. Власне, тому вирішив написати цю невелику статейку, в якій покажу, як безкоштовно можна подивитися на фотографію свого обличчя після 20-30 років.

Що потрібно: фотографія обличчя, на якій Ви (ну або не Ви ?) дивіться прямо на фотографа (як, наприклад, в паспорті, тільки побільше і в кращій якості).

Також можна взяти фотографії своїх родичів, знайомих, друзів - порівняти фото зі своїми (забігаючи вперед, скажу, що це може не всім сподобатися, і без дозволу - подібне допустимо робити тільки для себе, нікуди не публікуючи готові "зістарені" фото).

І так, тепер можна починати ...

? Це цікаво!

Як по фото визначити скільки років людині (дізнаємося вік за допомогою камери смартфона!)

*

Способи, щоб подивитися на себе в старості

? Тік-Ток

Огляд соц. мережі: //ocomp.info/tik-tok.html

Це нова цікава соц. мережу для обміну короткими відео. В її наявності є десятки фільтрів і масок, які дозволяють робити неймовірні трюки з фото- і відео-файлами. Приклад того, що можна зробити - представлений на скріншоті нижче (зрозуміло, фільтр "зістарити" - це лише одна опція, а є і можливість "омолодити", збільшити губи, ніс та ін. Карикатури).

Фільтр як я буду виглядати в старості / Скрін з офіц. сайту додатки

*

? Програма Prophecymaster

Сайт розробника: //www.luxand.com/prophecymaster/

Ще одна можливість дізнатися, як зміниться ваше обличчя за 20 років - це встановити спеціальну програму  Prophecymaster . Процес "старіння" в ній автоматизований і відбувається практично моментально (від вас буде потрібно лише фото в форматі JPG, BMP або PNG).

До речі, хто сумнівається в точності алгоритму, можуть взяти фото своїх бабусь, дідусів в молодості, і прогнати їх за допомогою програми. Потім порівняти результат (до речі, готові фото можна надіслати електронною поштою, якщо у вас буде зареєстрована копія програми).

За заявами розробників, технології, закладені в  ProphecyMaster , є результатом досвіду досліджень в області розпізнавання осіб.

Подібні алгоритми давно використовуються професійними студіями. Тепер же, скачавши і встановивши програму, Ви також можете почати користуватися подібними алгоритмами безкоштовно!

До речі, додам, що програма працює досить добре і зі старими фотографіями в поганій якості: тобто можна використовувати подряпане фото, вицвіле, з цяточками, чорно-біле та ін. Загалом, рекомендую до ознайомлення ...

*

? Додаток для Android - Fantastic face

Посилання на Play Market ->

Скріншот з результатами роботи програми

Мало хто знає, що за зовнішнім виглядом і вираженням нашого особи ховається багато всього цікавого:

 • рівень щастя;
 • стан здоров'я;
 • вік;
 • настрій;
 • наше походження та ін .;
 • іноді відображає умисно вчинив якийсь серйозний вчинок ...

Додаток  Fantastic face для Android покликане розвіяти цю "завісі" секрету і показати що "думає" про вашому обличчі штучний інтелект.

Що стосується віку: то ви можете "поглянути" на себе як через 20 років, так і через 60. Це дуже цікаво!

*

? Додаток для Android - AgingBooth

Посилання на Play Market ->

AgingBooth  - проста у використанні програма, яка в грайливою формі покаже, як буде виглядати ваше обличчя, через кілька десятиліть.

Отриманими фотографіями можна обмінюватися з друзями та родичами за допомогою електронної пошти, Facebook, Twitter. Приклад однієї обробленої фото ви можете побачити на скріншоті нижче (зліва - оригінальне фото, праворуч - через 30 років) .

особливості:

 1. можна завантажувати фото з вашої галереї або зробити фото прямо з камери;
 2. є функція автоматичної обрізки (якщо на фото зображено ще щось крім особи);
 3. процес обробки фотографії практично миттєвий - підключення до інтернету не потрібно;
 4. можна зберегти отримане фото в галереї;
 5. можливість відправити отримане фото в Facebook або Twitter;
 6. програма показує кращі результати з людьми у віці від 15 до 60 років.

*

? Сервіс "20 years"

Сайт:  //in20years.com/  (примітка: останнім часом сервіс працює з перебоями)

Хороший і добротний сервіс, що дозволяє за лічені секунди "зістарити" будь-яку фотографію. Готову фотографію можна скачати або "розшарити" своїм друзям.

Щоб завантажити фотографію, Вам потрібно:

 1. підготувати фото - зробити його в форматі JPG, PNG або GIF. Бажано брати якісне фото без обробки графічними редакторами (типу Adobe Photoshop);
 2. вибрати на сервісі: стать (Male - чоловічий, Female - жіночий), на скільки років старити (20 або 30);
 3. далі натиснути кнопку завантаження (Upload);

  Вибір статі і на скільки років старити

 4. потім вибрати і завантажити фото з жорсткого диска;

  завантажити файл

 5. далі сервіс почне працювати з фотографією - як правило, обробка займає 5-10 сек. часу;

  Очікування - сервіс працює з фото

 6. останній штрих - сервіс показує вам готове оброблене фото в рамочці. Тепер ви можете завантажити готовий результат (посилання "Save Image" Вам на допомогу).

  фото зістарене

PS

Сподіваюся, всі розуміють, що дані програмні рішення показують лише приблизно, як зміниться ваше обличчя. Достовірно ніхто, крім Господа Бога, не знає, що буде, і як буде ...

*

На цьому поки все ...

Якщо ви знаєте ін. Сервіси - скиньте пару посилань (мерсі!).

Успіхів! 

?

Перша публікація: 21.08.2017

Коригування: 10.06.2020