Як знайти відео по уривку (кадру) і дізнатися музику, яка в ньому грає (або як дізнатися назву фільму, нічого не знаючи про нього)

Доброго дня!

Не так давно допомагав одній знайомій з пошуком назви фільму по уривку, який вона знайшла в мережі (зрозуміло, в невеликому ролику була нарізка з різних відео і не вказані їхні оригінальні назви). Відразу записав в блокнотик, що подібну замітку непогано було б (хоча б коротко) розмістити на блозі ... ?

Варто зазначити, що для того, щоб пошук по уривку (або кадру) був успішний - він повинен бути нормальної якості (НЕ 240p), і оригінальне відео (з якого вирізали цей уривок) досить популярним.

І, зрозуміло, запропоновані нижче способи більше актуальні для відео розважальної тематики: серіалів і художніх фільмів (спорт і документальні передачі - знаходяться значно гірше!).

І так, тепер про те, що робити ... ?

? Близько до теми!

Як вирізати з відео потрібні фрагменти (шматки): без конвертації! Поділ відео на частини - інструкція по кроках

*

Збираємо макс. інформації про оригінальному відео по уривку

Дивимося мета-дані

Перше, з чого б я порекомендував почати - це відкрити властивості потрібного ролика (це якщо він у вас збережений на диску). Для цього достатньо натиснути на ньому ПКМ (праву кнопку мишки) і з меню вибрати оне. ?

властивості відео

Далі перейти у вкладку "Докладно" і подивитися уважно на все мета-дані. Нерідко серед них можна знайти оригінальну назву звідки був вирізаний фрагмент (див. Приклад нижче).

Опис і ін. Параметри

*

Пошук по кадрам з уривка

Щоб зробити пошук оригінального відео - нам знадобитися кілька кадрів (картинок, скріншотів) з вашого уривка (краще відразу зробити 5-6).

Для їх створення - досить запустити відтворення ролика в плеєрі і скористатися однією ? з спец. програм (скріншотер).

? На допомогу!

Як зробити скріншот вікна Windows, екрану гри або кадру з відео (зі стрілками та поясненнями)

Робимо скріншот з відеоролика // плеєр VLC відтворює ролик

Втім, для цього, до речі, можна використовувати програму ножиці , яка є в більшості версій Windows (щоб її відкрити: натисніть Win + R , і в рядок "Виконати" вставте команду  snippingtool ).

Досить натиснути в цьому додатку на кнопку "Створити" і виділити вікно плеєра - скріншот буде готовий!

snippingtool - інструмент ножиці

*

Авто-спосіб

Тепер, коли у нас є скріни з уривка, необхідно відкрити ? Google-картинки (або ? Yandex-картинки), і скористатися функцією пошуку по зображенню. Зрозуміло, в якості зображення - потрібно вказати один з зроблених нами раніше кадрів .

Google - пошук по картинці (скріншот з офіц. Сайту)

Буквально через дек. секунд в результатах пошуку будуть представлені десятки сайтів, де зустрічаються такі ж (або дуже схожі) кадри. Зрозуміло, по ним досить легко дізнатися оригінальну назву фільму / відео (див. Приклад нижче ?).

Примітка: всі популярні відео знаходяться по кадрам на-раз-два ...

Назва фільму було знайдено

До речі, як альтернативу пошукачам можна порекомендувати сайт ? TinEye. На ньому зібрані мільйони зображень і картинок, і в ряді випадків він може допомогти навіть більше, ніж пошукові системи ...

TinEye - пошук по картинці

*

Ручний (за допомогою соц. Мереж)

Якщо через пошук за картинками нічого знайти не вдалося, то, як варіант, можна скористатися "допомогою залу" ?. Йдеться про таких сервісах, як, наприклад, "Відповіді Mail.ru" або "Яндекс. Кью (знавці)".

На них можна попросити допомоги у живих людей, завантаживши туди свій ролик і кадри з нього. Багато нехтують цим, але дуже навіть ймовірно, що вам зможуть що-небудь підказати ...

Відповіді на Mail.ru

текст питання

*

Визначаємо, що за музика в ньому грає

Для цього найкраще скористатися "електронним вухом" - додатком ? "Shazam" (посилання на Play Market), встановивши його на телефон.

Далі запустити в плеєрі відтворення ролика і включити визначення композиції: з додатком досить буквально 5-10 сек., Щоб визначити "що грає". Див. Скріни нижче. ?

Приклади роботи в Shazam

До речі, нерідко дізнавшись аудіо-композицію в ролику - це може наштовхнути і на назву відео, яке в ньому використовувалося (що не може не радувати ?).

Якщо "Shazam» не визначить композицію - скористайтеся ін. Способами, описаними в одній моїй минулій замітці (?).

? На допомогу!

Як знайти пісню по звуку онлайн (через мікрофон на ПК і Андроїд).

*

Додатки по темі - були б до речі!

До скорого!

?