Як розділити екран порівну між 2-4 вікнами програм (Snap в Windows 10)

Доброго дня!

Нещодавно помітив, як одна дівчина постійно вручну (мишкою) підганяла вікно Excel і браузера, щоб можна працювати відразу одночасно з 2-ма вікнами ?. З одного боку - можна і так, але з іншого - цю операцію же можна істотно спростити і прискорити! ..

Справа в тому, що ще в Windows 7 з'явилася функція Snap, що дозволяє закріплювати вікно в потрібній області екрану - і, до речі, підбір ширини і висоти вікна відбувається автоматично. В ОС Windows 10 ця функція була доопрацьована і стала ще зручніше (тепер при роботі на великому екрані - потрібне поєднання завжди під-рукою ?).

Власне, нижче покажу пару прикладів використання цієї функції (можливо, що багато хто також за інерцією все роблять мишкою і навіть не здогадуються про цю корисною "дрібниці").

*

Простий спосіб розділити екран (з авто-підбором ширини)

І так, припустимо у вас відкритий браузер на всю ширину екрану (за замовчуванням). І вам тепер потрібно паралельно попрацювати з документом Word.

Все просто: потрібно натиснути клавіші Win + → (стрілка вправо).

Win + вправо - розташувати вікно в правій частині

Windows автоматично змінить ширину вікна браузера рівно на половину (відкривши тим самим більшість ярликів на робочому столі).

Що вийшло

Далі запускаєте Word (або ту другу програму, яка потрібна) і натискаєте поєднання Win + ← (стрілка вліво).

Натисніть Win + вліво

Windows також автоматично змінить ширину вікна у Word і розмістить його зліва - межа між двома вікнами в підсумку буде рівно по середині (причому, зі звичкою робиться це дуже швидко - буквально за кілька секунд. Ніяка мишка не дозволить обігнати гаряче поєднання клавіш ...) .

Windows автоматично розділила екран для Word і браузера

Якщо на екрані потрібно розмістити 3 вікна (або 4) - виберіть те вікно програми, яке можна ще раз переполовинити, і натисніть Win + ↓ (стрілка вниз). В результаті вибране вікно розміститься рівно в нижньому кутку, а верхній - залишиться для нового додатка ...

Половинку розділили на половинку - тепер можна відкрити 3 вікна!

Зрозуміло, ці поєднання (Win + стрілочки) - можна комбінувати для більш зручного розміщення вікон по "території" робочого столу.

? До речі!

Якщо ви часто працює з документами - істотно економити час дозволяють спец. утиліти для авто-перемикання розкладки клавіатури (вони аналізують якою мовою ви набираєте текст і самі переключаться на нього).

Більш докладно про такі утиліти - //ocomp.info/pereklyuchenie-raskladki-utilityi.html

*

На сім поки все ...

Вдалої роботи!

?