Однокласники: моя сторінка OK.RU - вхід без логіна і пароля ♀♂

Доброго часу доби!

"Однокласники"  - одна з найпопулярніших соціальних. мереж в нашій країні. І мені порівняно часто по ній задають досить типовий питання: "чи можна заходити на свою сторінку без постійного введення логіна і пароля, і якщо так, то, як це зробити?" ... ?

Взагалі, зазвичай будь-який сучасний браузер запам'ятовує паролі і логіни для доступу до різних сайтів - тобто Ви один раз вводите ці дані, а в наслідку, браузер підставляє їх з пам'яті замість Вас!

Але часом трапляється так, що подібного не відбувається і Вам знову, і знову потрібно вводити дані для авторизації ...

Ця стаття - свого роду, невелика замітка про соц. мережі "Однокласники", про те, як не стати жертвою обману SMS-хуліганів, як уникнути злому своєї сторінки, і як швидко і автоматично входити на неї ...

*

Як відкривати сторінку в Одноклассниках, без введення логіна і пароля

Зовсім без введення пароль і логін (ХОЧА Б 1 раз!) - зайти в "Однокласники" неможливо! Рівне, як і на будь-який інший сайт, де необхідно реєструватися. ?

Взагалі, в ідеалі браузер запам'ятовує ваш пароль і логін, а потім замість Вас вводить їх, завдяки цьому у Вас автоматично відкривається ваша сторінка.

? Якщо ж у Вас раніше вже були збережені дані в браузері, і Ви автоматично входили на свою сторінку, а зараз, перейшовши на OK.RU - бачите форму з пропозицією ввести логін і пароль, значить могло трапиться наступне:

  • скинутися кеш браузера (наприклад, часто його рекомендують видаляти при неправильному відображенні сторінок в браузері);
  • Ви встановили новий браузер (або переустановили старий) і намагаєтеся увійти на сторінку за допомогою нього;
  • оновили (переустановили) ОС Windows;
  • почистили комп'ютер / ноутбук за допомогою якої-небудь утиліти для видалення "сміття" (тимчасових файлів, кеша і ін.);
  • намагаєтеся зайти на сайт з чужого / нового комп'ютера (з якого раніше не заходили в мережу);
  • ваш ПК заражений вірусом (і, можливо, ви зайшли навіть не на справжню сторінку сайту "Однокласники". Обережно! Не поспішайте відправляти ніякі SMS, поки не перевірите - точно чи адреса достовірний, і чи все в порядку з файлом HOSTS).

? Важливо!

Офіційні сторінки "Однокласників":

  1. //ok.ru/
  2. //www.odnoklassniki.ru/

Уважно подивіться на адресний рядок свого браузера: чи збігається адреса з вищесказаного і чи є там значок "замку" (означає захищене з'єднання по HTTPS. Як він виглядає в Chrome - показано на скрині нижче).

Перевірте адресний рядок і значок замка! / Браузер Chrome

Взагалі, якщо сторінка "Однокласників" здається вам дивною, Вас просять відправити SMS на короткі номери, вводити якісь коди, які ви раніше ніколи не вводили - рекомендую ? перевірити комп'ютер на віруси спец. софтом.

Тепер перейдемо безпосередньо до збереження паролів (щоб не вводити їх при кожному відвідуванні OK.RU).

І так, коли ви заходите на головну сторінку і вводите пароль і логін, там є галочка "запам'ятати мене" . Обов'язково поставте її, щоб не вводити ці дані знову.

Примітка: "галочки" (як на скрині нижче ?) може і не бути - тоді відразу після входу браузер перепитає вас "зберегти дані для наступного входу" - просто натисніть "Так".

Запам'ятати мене (пароль і логін на OK.RU)

Також зверніть увагу, що всі сучасні браузери (Chrome, Firefox, Opera і ін.) При вході на будь-який сайт, Вам запропонують зберегти пароль і логін (якщо у них не змінені настройки за замовчуванням).

Як це виглядає в браузері Chrome - можете подивитися на скріншоті нижче.

Примітка: така форма з'являється автоматично (нічого натискати не потрібно!) Після успішного входу на будь-який сайт, від якого ще не збережений пароль в браузері.

Зберегти пароль у Chrome

? Важливо!

Якщо Ви входите на свою сторінку з чужого ПК / ноутбука - щось не зберігайте пароль до своєї сторінці, щоб їй ніхто не міг скористатися, після того як ви попрацюєте за цим комп'ютером.

? Рада!

У багатьох вдома один комп'ютер, яким користуються декілька членів сім'ї.

Якщо ви не знаєте, як правильно налаштувати на багато користувачів режим в Windows, то зробіть одну просту річ - нехай один користувач використовує для "Однокласників" один браузер (скажімо, Firefox), а інший - скажімо, Chrome (в цьому випадку, сторінки у одного і іншого користувача будуть відкриватися автоматично!).

*

Як швидко входити на свою сторінку в Одноклассниках

(Прямо з робочого столу)

Щоб по подвійному кліку мишки потрапляти відразу ж на свою сторінку, потрібно всього-то створити ярлик на робочому столі (до речі, це питання задають досить часто ?).

Спочатку клацніть правою кнопкою мишки по робочому столу і відкрийте вкладку "Створити / Ярлик" (приклад на скрині нижче).

Створити ярлик

Потім введіть в рядок "Вкажіть розташування об'єкта" адреса  //ok.ru/   (прим .: це головна сторінка "Однокласників"). Натисніть кнопку "Далі" і збережіть отриманий ярлик. ?

Посилання на OK

Тепер у вас на робочому столі буде значок, клікнувши по якому подвійним кліком мишки - ваш браузер за замовчуванням відкриє сторінку "Однокласників". Якщо часто користуєтеся цією соц. мережею - то подібний ярлик дуже зручний, і дозволяє економити час (і не робити зайвих рухів тіла ?).

Швидкий вхід на OK.RU

До речі, якщо сторінка буде відкриватися не в тому браузері - змініть програму за замовчуванням. Для цього натисніть Win + i , відкрийте вкладку "Програми за замовчуванням" і встановіть потрібний браузер (наприклад, Chrome).

Як змінити браузер за замовчуванням / Windows 10

*

Як убезпечити себе від злому сторінки

Напевно, я буду суперечливий, але зламати можуть будь-яку сторінку, як би ви не захищалися (тому що не все залежить тільки від вас - може виникнути проблема і на стороні сервісу). Але виконуючи нехитрий ряд рекомендацій - статися це зможе з дуже-дуже маленькою ймовірністю.

Додам ще, що в більшості випадків причиною злому є сам користувач, його неакуратність і не передбачливість.

І так, основні причини злому ...

1) Легкий, короткий пароль

Багато користувачів не обтяжують себе і вибирають пароль, виду: "пароль", "адмін", "любов", "бог" і т.д. Тобто самі загальновживані слова!

Навіть шляхом простого перебору можна легко вгадати такий пароль! Тому, використовуйте паролі довжиною в 6-10 символів, в якому будуть цифри і букви, бажано різного регістра. Приклад: uYtr73J09 .

? На допомогу!

Як створити надійний пароль (або найбезглуздіші паролі, які зламують)

До речі, багато в якості пароля беруть дату свого народження, яка вказана на їх же сторінці. В общем-то, без коментарів ... ?

2) Однакові паролі

Намагайтеся не використовувати однакові паролі на різних сайтах і сервісах. Справа в тому, що, якщо вас зламають на одному сайті, надалі цю інформацію можуть використовувати і до інших сайтів.

Багато хто робить помилку, вводячи одну і ту ж пошту (чи то пак логін) і пароль до будь-яких сайтів, на яких реєструються (навіть на дуже сумнівних ресурсах).

3) Злом пошти

До поштою взагалі повинні бути найвищі вимоги з безпеки. Справа в тому, що, якщо зловмисник отримає доступ до вашої пошти - він зможе отримати доступ і до багатьох сайтах, де ви зареєстровані.

Я вже не кажу про те, що багато на пошті зберігають чимало персональної інформації, яку їм відсилали сервіси та сайти в процесі реєстрацій ...

4) Використання анонімайзерів

Деякі хочуть приховати свою активність (або ще там щось ?) за допомогою сайтів анонімайзерів - часто серед них є "сірі" сайти, за допомогою яких і витікають ваші паролі.

Я б взагалі не рекомендував ними користуватися, якщо не хочете, звичайно, позбутися доступу до своїй сторінці ...

5) Використання софта для накруток і ін. "Сумнівних" справ

Те ж саме, що і попередній пункт. Серед подібного софта - дуже багато троянських програм, вірусів, програм, що крадуть персональну інформацію.

Причому, позбутися можете не тільки доступу до "Однокласників", але і до інтернет-банку (наприклад)!

6) Відсутність антивірусів

Якщо у Вас на ПК не встановлено сучасний антивірус, з регулярними оновленнями, то ви схильні до більшого ризику.

Справа в тому, що антивіруси (як би ми їх не лаяли), захищають ПК від більшості відомих загроз в мережі, і допомагають зберегти вашу систему в безпеці.

? На допомогу!

До речі, кращі антивіруси на поточний рік я рекомендував в цій статті ->

*

Якщо ваша сторінка виявилася заблокована

Не поспішайте відразу ж створювати нову сторінку. Взагалі, причин, щоб заблокувати вашу сторінку - досить багато, наприклад, із підозрілою активністю вашого профілю (раптом вас зламали ?!), розсилка спаму, розміщення матеріалів, що порушують законодавство та ін. (В останньому випадку, до речі, розблокування - не просте завдання) .

У більшості випадків, особливо якщо ваш акаунт був заблокований через підозрілу активність (у разі злому), для розблокування досить ввести декілька цифр у вікно, які прийдуть вам по SMS.

? Обережно!

Якщо ваш ПК заражений вірусами - ви можете знаходитися не на офіційному сайті "Однокласників", і відправляючи (вводячи) коди з SMS - переведете гроші зловмисникам.

По-перше , переконайтеся, що в адресному рядку є знак "замочка" і адреса точно збігається з офіційним (див. Скрін нижче ?).

Перевірте адресний рядок і значок замка!

По-друге, рекомендую перед тим, як вводити будь-які коди з SMS, ? перевірити ПК на віруси!

Якщо блокування пов'язана з порушенням будь-яких правил, відновлення доступу через SMS навряд чи буде доступно, і вам необхідно буде звернутися до технічного відділу (багато хто чомусь не роблять цього).

У більшості випадків, якщо вести себе адекватно і стримано, точно описати все як, і що було - майже напевно вас "помилують" і розблокують. ?

*

На цьому поки закруглююся ... 

Додатки по темі - вітаються!

Всіх благ ♀♂

?

Перша публікація: 14.04.2017

Коригування: 30.01.2020