Як правильно написати адресу електронної пошти (e-mail) ✔, щоб вам могли на неї відправити лист ...

Доброго дня!

"Чому не відповідаєш?", "Мені нічого не приходило на пошту!", "Ви мені не можете скинути лист з документами ?!"  - це все питання і претензії, які я неодноразово отримував як на робочому місці, так і на цьому блозі ... ?

Найцікавіше у всьому цьому - що в цих випадках в принципі не можна було відповісти і відправити e-mail, так як адреса був неправильно написаний. І людині на тому кінці дроту ніколи нічого не доведеш ...

Власне, після чергового такого "випадку" вирішив накидати невеличкий лікнеп по цій темі (тепер буде куди поставити посилання в разі чергової подібної претензії ... ?).

В допомогу!

Як створити електронну пошту: e-mail (на порталі mail.ru). Поштовий сервіс - //ocomp.info/kak-sozdat-elektronnuyu-pochtu.html

*

Правильне написання e-mail адреси

КРОК 1: основи

І так, будь e-mail адресу має чітку структуру: логін, @ ( "собачка"), домен. Перший і третій елементи можуть істотно відрізнятися один від одного, але присутність знака @ - обов'язково! До того ж, написання e-mail повинно бути виконано латинськими літерами (прим .: допускаються цифри, підкреслення)!

Те, що я перерахував вище - це не чиюсь вимогу, а міжнародний формат. Дотримуючись його, вам завжди зможуть відповісти і переслати лист ...

Див. В якості прикладу скріншот нижче.

Приклад e-mail адреси

Пару прикладів правильного написання e-mail адрес:

 1. Admin @ ocomp.info
 2. Dima @ mail.ru
 3. Alex @ ya.ru

Розберу кожну частину адреси докладніше:

 1. "Admin" або "Dima" - це унікальний нікнейм (логін), який у кожного користувача на певному поштовому сервісі свій (зазвичай, вибирається при реєстрації);
 2. "@" - це спец. знак - роздільник. Він стоїть між никнеймом (логіном) і доменом. Називають його в нашій країні "собачкою" (в англійському просто "at"). Щоб набрати його на клавіатурі - за допомогою клавіші "2" і Shift;
 3. "ocomp.info" , "mail.ru" , "ya.ru" - доменне ім'я (в залежності від обраного сервісу пошти). Наприклад, можна завести собі безкоштовну поштову скриньку на сервісі mail.ru або yandex.ru , а можна отримати корпоративну адресу пошти (це якщо ви кудись влаштувалися працювати).

Важливо!

Ніякі лапки або додаткові знаки при написанні адреси електронної пошти використовувати не потрібно (прогалини між собачкою, логіном і доменом - не використовуються)!

Тим більше важливо це дотримуватися, коли ви вказуєте свою пошту в формі при реєстрації на сайтах (це людина може здогадатися, виправити вашу адресу, і отруїти вам повідомлення, а машина - немає ...).

Вставка e-mail в форму

КРОК 2: як завести собі поштову скриньку

Завести пошту сьогодні можна практично на будь-якому великому порталі (кращі сервіси електро-пошт). Наприклад, вельми непоганим вибором може стати пошта від Яндекса.

Щоб завести ящик, потрібно щось:

 1. зайти на головну сторінку yandex.ru
 2. клікнути по посиланню "Завести пошту" (розташована в кутку);
 3. вибрати собі адресу (нікнейм / логін);
 4. ввести свої дані (ПІБ, дата народження, телефон);
 5. і ву-а-а - у вас є своя пошта!

Завести пошту на Яндекс

КРОК 3: як відправити кому-небудь лист на e-mail

Так як вище в приклад я взяв Яндекс-пошту, то і тут доречно показати роботу з нею ...

Після того, як ви заведете собі ящик і ввійдете в нього, перед вами постане досить просте меню. Для створення листа - досить клікнути на кнопку  "Написати" в верхньому кутку.

Написати повідомлення

далі:

 1. вказати e-mail адресата (враховуючи все вищесказане);
 2. вказати тему повідомлення (повідомлення без теми часто відлітають в спам і ваш лист можуть просто не побачити ...);
 3. якщо потрібно відправити якісь файли - причепіть їх до повідомлення за допомогою інструменту "Скріпки" ;
 4. після напишіть текст повідомлення і натисніть кнопку "відправити" . Як бачите, нічого складного ...

Прикріплення до листа документів

КРОК 4: як зробити свій номер мобільного адресою пошти

Вельми хорошим способом перестати плутатися з написанням e-mail може стати одна функція Яндекс-пошти - можна свій номер мобільного використовувати в якості адреси електро-пошти!

Наприклад, замість [email protected] - можна використовувати [email protected]   (адреси e-mail вказані випадкові). Погодьтеся, це може бути дуже зручним?

Щоб включити дану опцію, після реєстрації в пошті від Яндекса, зайдіть в настройки особистих даних і використовуйте функцію "Зробити адресою номер телефону" (див. Скрін нижче, стрілками показано, куди потрібно натиснути).

Зробити адресою номер телефону

Після цього, ви зможете отримувати електронну пошту як за адресою  [email protected] *, так і по своєму колишньому (тобто, по суті, у вас буде 2 адреси e-mail, листи з яких будуть надходити в один ящик! ).

*

На сім сьогодні все. Додатки вітаються ...

Всього найкращого!

?