Немає значка від диспетчера Realtek HD! Як увійти в панель управління Realtek, а то ніяк не можу налаштувати звук

Доброго часу доби!

Realtek HD - це, напевно, один з найбільш популярних аудіо-драйверів, що дозволяє точно керувати рівень і якість звуку в Windows. Щоб відкрити його параметри - необхідно запустити диспетчер Realtek, посилання на який повинна бути або в треї (біля годинника), або в панелі управління * ОС Windows.

* До речі кажучи, посилання на диспетчер управління аудіо-драйвером (в панелі управління, або в треї) - повинна бути для будь-якого звукового драйвера, якщо, звичайно, у вас встановлена ​​його повна версія!

Але, останнім часом (через те, що Windows 10 "ставить" драйвера самостійно) - посилання на диспетчер управління звуком Realtek немає ! А втім, можуть бути "винні" і збійні версії ПО ...

Власне, нижче розберу послідовно, що і як зробити, щоб заповітна посилання (ярлик, іконка) з'явилася ...

В допомогу!

Значок гучності не реагує або взагалі пропав ... Що робити - //ocomp.info/propal-znachok-gromkosti.html 

*

Що робити, якщо немає значка Realtek HD

❶ 

"Ручне" перевірка

І так, якщо в панелі управління і в треї немає диспетчера Realtek (а ви пам'ятаєте, що ви його встановлювали) - спробуйте зайти на диск "C: \", і в папці "Program Files" знайти каталог "Realtek" . Якщо такий каталог є: швидше за все в ньому повинен бути файл "RtkNGUI64.exe" - спробуйте запустити його, клікнувши на ньому ЛКМ (прим .: це і є диспетчер).

Пробуємо вручну запустити диспетчер

Якщо диспетчер запуститься, і ви зможете приступити до налаштування звуку - просто створіть ярлик для цієї програми (клікнувши на ній ПКМ), щоб не шукати її кожен раз.

Видалення "старої" версії драйвера

Далі, яка б не була у вас версія драйвера, рекомендую її повністю видалити. Це можна зробити з панелі управління Windows. Див. Скріншот нижче.

Примітка: до речі, остання версія драйвера Realtek 2.82 - збійна. У мене на ПК при її установці не відображається піктограма на диспетчер управління звуком! 

Видаляємо старий драйвер

Якщо драйвер попросить перезавантажити ПК - погоджуйтеся!

готовий

Завантаження нової версії драйвера

Якщо у вас ПК

Протестувавши кілька версій драйвера від Realtek - виявилося, що "збійна" з них тільки одна, остання 2.82 (і то, тільки на деяких машинах!). Перевіривши кілька старіших версій аудіо-драйверів, вдалося визначити, що 2.81 - цілком коректно-працюючий випуск. Посилання на них привів нижче.

  • Realtek HD 2.82 (посилання на офіц. Сайт). Спочатку можна спробувати її, якщо не запрацює - видаліть драйвер (див. Крок 1, 2 вище), і встановіть 2.81 версію.
  • ⭐Realtek HD 2.81 ✔ (посилання на techspot.com). Коректно-працююча версія аудіо-драйвера. Рекомендую!

Якщо у вас ноутбук

У цьому випадку рекомендую визначити його точну модель, а потім на офіційному сайті виробника знайти для нього аудіо-драйвера. Завантажувати порадив би відразу кілька версій (особливо той пакет, який важить * більше за інших).

  • * У моєму випадку їх кілька: що цікаво, якщо встановити просто останню версію від 22 травня - то посилання на диспетчер управління звуком чи не з'явиться!
  • Якщо ж встановити спочатку найперший випуск (важить більше за інших), а потім до-оновити його самою останньою версією - то все буде коректно працювати!

Драйвер аудіо для ноутбука HP

Установка нової версії аудіо-драйвера

Безпосередньо сама установка аудіо-драйвера не представляє нічого складного - досить запустити виконуваний файл і дочекатися завершення роботи майстра. Після, перезавантажити ПК / ноутбук.

Установка іншою версією Realtek HD 2.81

Після перезавантаження, рекомендую відразу відкрити панель управління, перевести режим відображення в "Великі значки" і подивитися, чи з'явилася посилання на диспетчер Realtek (в моєму випадку, після установки версії 2.81 - все запрацювало!).

Примітка: якщо в панелі управління значка не з'явилося - то відкрийте настройки драйвера, запустивши файл RtkNGUI64.exe / RAVCpl64.exe з папки C: \ Program Files \ Realtek \ Audio \ HDA (як це ми робили в КРОЦІ 1).

Диспетчер Realtek HD з'явився!

Власне, далі можна приступити до точкового налаштування звуку (задача вирішена ?!).

Точкова настройка звуку - Realtek HD

*

На сім сьогодні все ...

Успіхів!

?