Як відключити платні підписки і послуги на телефоні [Мегафон]

Доброго часу доби!

Напевно, всі стикалися з "незрозумілими" списаннями коштів з рахунку мобільного телефону ?? .. І в цьому плані мене завжди дивує один момент (в даному випадку мова йде про Мегафоні) - чому на офіційному сайті оператора немає інформації про те, як відключити всі підписки і платні послуги (можливо вона так захована, що через меню сайту її знайде тільки співробітник підтримки)?

Чому до сих пір немає якогось єдиного коду, який можна відправити SMS (наприклад) і він автоматично відключить всі платні послуги (свого роду скидання)? В общем-то, всі ці питання загальні, і підводять до однієї простої мили: " ... якщо зірки запалюють - значить - це кому-небудь потрібно? ".

У цій замітці приведу кілька робочих способів відключення всіх платних послуг, які могли бути активованими непомітно для вас (до речі, щоб "вляпатися" - досить просто випадково перейти по якомусь банеру або посиланням ...).

Зате тепер у верхньому меню є напис "Megafon Fastest", що займає половину рядка статусу (це моветон, звичайно ...). До речі, чому б не написати і так: "Megafon: Faster than the fastest" (переклад: швидше, ніж найшвидший)? ?

*

Способи відключити підписки на Мегафоні

За допомогою USSD-запиту або SMS-повідомлення

Найпростіший спосіб: набрати номер  * 505 # і натиснути кнопку дзвінка . Як правило, через кілька секунд має прийти SMS повідомлення, в якому будуть вказані всі платні підписки з кодами для їх відключення *.

Перевірка платних підписок - USSD запит

*

Альтернативний варіант: відправити SMS повідомлення з текстом ІНФО на короткий номер 5051 (поки це безкоштовно, по крайней мере на поточній лінійці тарифів). У відповідь вам прийдуть SMS повідомлення з усією необхідною інформацією. Приклад нижче.

SMS повідомлення - у вас немає активних підписок

* Але взагалі, цей спосіб працює якось дивно (на запит може прийти повідомлення про те, що усі послуги доступні у вашому особистому кабінеті - заходите і відключайте ... ?). Мабуть, залежить від того, заходили ви раніше в особистий кабінет:

  • якщо так - дадуть посилання на ЛК;
  • якщо немає - прийде SMS з кодами для скасування операцій.

За допомогою мобільного додатка

Якщо у вас сучасний смартфон (наприклад, на Android або iOS) рекомендую встановити спец. додаток "Мегафон. Особистий кабінет" . Один раз встановивши і активувавши його - ви зможете контролювати свої послуги і баланс за допомогою всього одного кліка по екрану. Зручно ?!

Посилання на Play Market - //play.google.com/store/apps/details?id=ru.megafon.mlk

Посилання на App Store - //apps.apple.com/

До речі, додаток (під Андроїд) виглядає цілком непогано: меню логічне і просте. Для управління платними послугами - досить відкрити розділ "Послуги та опції / С абонентською платою" і відключити всі, що вам не потрібно. Дуже часто тут можна знайти різні послуги з прогнозом погоди, нового гудка, про інформування чогось "не потрібного" ...

Послуги та опції

Примітка: зверніть увагу також на розділ "Без абонентської плати" (справа в тому, що частина безкоштовних послуг через певний час можуть стати платними - наприклад, коли закінчиться пробний період).

Крім цього, вчасно відслідковувати всі списання з рахунку дозволяє розділ "Витрати, поповнення та деталізація" . У ньому ви зможете дізнатися всі подробиці по балансу: скільки і куди було витрачено коштів.

Витрати, поповнення та деталізація

За допомогою особистого кабінету на офіц. сайті

Сайт: //lk.megafon.ru/login/

Якщо ваш телефон не дозволяє встановлювати на нього додатки, то можна скористатися особистим кабінетом (ЛК) на офіційному сайті Мегафона (посилання наведена трохи вище).

Для входу в ЛК вам потрібно вказати свій номер телефону і ввести пароль (примітка: його можна отримати по SMS, виконавши USSD запит: * 105 * 00 # ✆ ). Див. Скріни нижче.

Вхід в особистий кабінет

Якщо ви забули пароль

Далі в особистому кабінеті потрібно відкрити розділ "Послуги та опції" і відключити все, що "з'їдає" баланс на рахунку телефону. ?

послуги

До речі, для відключення тієї чи іншої послуги - досить вибрати її в меню і натиснути відповідну кнопку (прим.: Навпроти кожної послуги наведено опис і її вартість).

відключення опції

За допомогою служби підтримки 

Варіант 1 . У будь-якому салоні Мегафона (які є не тільки у великих містах, а й навіть в районних центрах). Тут більш навіть коментувати нічого ...

Варіант 2 . Зателефонувати в службу підтримки клієнтів по одному з телефонів (зібрані з декількох сторінок офіц. Сайту компанії):

  1. 0500 ✆  - єдиний короткий номер з будь-яких питань;
  2. 0555 ✆  - короткий номер для корпоративних клієнтів;
  3. 8 (800) 55-00-500 ✆  - номер для дзвінка зі звичайного міського телефону;
  4. +7 (926) 111-0500 ✆ - номер для тих, хто перебуває в роумінгу.

*

Примітка: всі телефони і коди, зазначені вище, актуальні на день написання статті.

Додатки по темі вітаються.

Вдалої роботи!