Передача екрану телефону на комп'ютер (або як управляти андроїдом з ПК / ноутбука)

Вітаю всіх!

У деяких випадках, підключивши телефон до комп'ютера (і почавши керувати ним мишкою і клавіатурою), можна істотно збільшити свою швидкість роботи: уявіть, наскільки швидко ви зможете відправити півсотні SMS? ? Ото ж бо!

А якщо ви підключите відразу 2 або 3 телефони? ..

Не можу не відзначити, що крім простого управління ми зможемо на комп'ютері бачити в живу екран телефону і мишкою клікати по потрібним додатків (погодьтеся, це не проста передача тексту ...).

Загалом, матеріали цієї замітки будуть актуальна для Андроїд версії не нижче 4.2.2 (причому, інструкція універсальна, підходить для телефонів від LG, Samsung, HTC, Huawei, Xiaomi і ін.).

Тепер ближче до суті ...

*

Управління телефоном з комп'ютера

Підготовка (що потрібно)

1) Встановити на телефон і комп'ютер додаток  MyPhoneExplorer . Посилання привів нижче (всі перевірено, вірусів на момент написання статті - немає).

MyPhoneExplorer

Додаток для управління вашим телефоном (під Андроїд) за допомогою комп'ютера.

Посилання на офіц. сайт: //www.fjsoft.at/en/

Посилання на Google Play: //play.google.com/store/apps/details?id=com.fjsoft.myphoneexplorer.client&rdid=com.fjsoft.myphoneexplorer.client

2) Включити на телефоні режим налагодження по USB *. Для цього достатньо відкрити меню розробника і перемкнути відповідний повзунок. Див. Скріншот нижче.

* Примітка : якщо в настройках Андроїда у вас немає меню розробника, то рекомендую ознайомитися з однієї моєї минулої інструкцією - //ocomp.info/kak-vklyuchit-otladku-po-usb.html

Налагодження по USB включена (меню для розробників)

3) З'єднати апарат і телефон USB кабелем. Думаю, тут нічого складного немає ✌ ...

Підключаємо телефон до комп'ютера за допомогою USB кабелю

Процес підключення (через USB-кабель)

Незважаючи на те, що додаток MyPhoneExplorer дозволяє працювати і по Wi-Fi, і по Bluetooth, все ж рекомендую використовувати саме USB підключення. Справа в тому, що, якщо використовувати інші варіанти підключення - програма буде працювати в режимі обмеженої функціональності (і не буде деяких опцій).

Тепер, власне, про процес ...

1) І так, ПК (ноутбук) з'єднаний з телефоном USB-кабелем. Тепер запускаємо на телефоні та ПК додаток  MyPhoneExplorer (зверніть увагу, що в додаток на телефоні навпаки USB у вас не повинно горіти червоного хрестика).

Додаток запущено - USB кабель підключений

2) Далі в додатку на комп'ютері - натисніть по меню "Файл -> Підключити" (або клавішу F1).

Файл - підключити

3) Слідом вкажіть тип телефону і спосіб підключення (Андроїд, USB-кабель). Див. Приклад нижче.

Телефону на Android

4) Після програма ще раз попередить вас про мінімальні вимоги - просто натисніть "Далі" .

Рекомендації від ПО

5) На телефоні має спливти вікно з дозволом налагодження по USB. Натисніть OK.

Дозвіл

6) Далі в додатку на комп'ютері вкажіть ім'я для цього апарату (може бути будь-яким). Взагалі, це більше актуально для тих випадків, коли ви збираєтеся підключати 2 і більше телефонів (щоб не заплутатися серед них ?).

Ім'я пристрою може бути будь-яким

7) Власне, все. Підключення завершено (до речі, ви відразу ж помітите це за номерами телефонів, які з'являться у вікні MyPhoneExplorer).

Передача екрану телефону на комп'ютер

1) Спочатку необхідно з'єднати телефон і ПК. Про це - див. Вище.

2) Далі на ПК в MyPhoneExplorer натиснути по меню "Клавіатура телефону / Завантажити знімок екрана" . На телефоні може спливти вікно з дозволом на підключення - просто підтвердіть.

Завантажити знімок екрана

3) Після у вас у вікні  MyPhoneExplorer з'явиться екран мобільного: тепер ви можете мишкою керувати всіма процесами: дзвонити, писати SMS, встановлювати / видаляти додатки, грати і т.д.

Управління з комп'ютера телефоном

Організатор, робота з SMS і дзвінками, інформація про телефон

Не можу не додати, що крім вищесказаного, в  MyPhoneExplorer є можливість працювати з усіма контактами, що у вас збережені на телефоні. Для цього достатньо відкрити вкладку "Всі виклики" . Приклад нижче.

Зверніть увагу, що з вікна програми можна відразу ж зателефонувати будь-якому абоненту.

всі виклики

Аналогічно робота будується і з SMS (див. Скріншот нижче). Можна легко переглянути всі групи: чернетки, відправлені, що входять, та ін.

У програмі також відображається органайзер, календар, список викликів, дискові накопичувачі (до речі, переглядати, що лежить на флешці або пам'яті телефону - теж можна!).

СМС

Ну і слід нарешті відзначити, що MyPhoneExplorer дозволяє дізнатися інформацію про телефон: температурі пристрою, стан батареї, моделі апарата, прошивці, дозвіл екрана, його пам'ять та інше ...

Інформація про телефон

PS

На деяких смартфонах частина опцій може бути недоступна (наприклад, стикався з неможливістю друкувати текст в ряді програм).

Доповнення!

Трансляція екрану телефону (Андроїд) на ноутбук або комп'ютер по Wi-Fi - //ocomp.info/translyatsiya-ekrana-telefona-po-wi-fi.html

*

Додатки вітаються ...

Всього найкращого!

?