Як увійти в безпечний режим на Android (на телефонах Honor / HUAWEI, LG, Samsung, ZTE і ін.)

Доброго дня!

У Android також, як і у Windows є безпечний режим. Використовується він зазвичай в аналогічних випадках: з метою діагностики, коли на телефоні відбувається щось підозріле, наприклад, потрібно видалити щось «не видаляється" ...

Зрозуміло, в цьому режимі будуть працювати тільки найосновніші (базові) додатки (без яких неможлива нормальна робота телефону / планшета).

Примітка: коли ви ввійдете в безпечний режим - в нижньому кутку екрану (зазвичай в лівому) буде невелике інформаційне повідомлення про це (до речі, в деяких випадках повідомлення англійською: "Safe Mode").

*

Способи входу в безпечний режим / Safe Mode

спосіб 1

Найбільш поширений спосіб входу в безпечний режим - це використання сервісного меню, яке викликається утриманням кнопки включення (зазвичай 3-5 сек.) На корпусі апарату.

Коли сервісне меню буде на екрані - досить пальцем утримувати пункт  "Виключення"  на дек. секунд, щоб з'явилася пропозиція системи перейти в безпечний режим. Див. Скріншот нижче.

Перехід в безпечний режим - Android

Після, пристрій автоматично перезавантажиться і все сторонні додатки в системі перестануть працювати (див. На картинку нижче: багато значки стали сірими і їх не можна відкрити ...).

Тепер телефон в безпечному режимі (Safe Mode)

Однак, в безпечному режимі ніхто не забороняє видаляти непотрібні програми, змінювати налаштування апарату, чистити його від сміття і т.д.

спосіб 2

Для Honor, ZTE і ряду ін. Моделей ...

Якщо утримання пункту "Вимкнути" в сервісному меню апарату (див. Спосіб 1) не допомагає перейти в Safe Mode - швидше за все у вас дещо відмінна процедура входу ... Наприклад, подібне практикується часто на апаратах  Honor.

Що робити:

 1. вимкнути пристрій (натиснути кнопку "включення" і коли з'явиться сервісне меню вибрати "вимкнути" );
 2. далі "затиснути" кнопку зменшення гучності;
 3. включити пристрій;
 4. як правило, на етапі появи логотипу моделі апарата - кнопку зменшення гучності можна відпустити;
 5. задача повинна бути вирішена, апарат завантажиться в безпечному режимі.

  Honor 8 - Safe Mode

Примітка: в деяких випадках кнопку зменшення гучності потрібно натискати не відразу (перед включенням апарату), а тільки після появи логотипу на екрані.

спосіб 3

Актуально для пристроїв від Samsung, MEIZU

 1. Спочатку потрібно повністю вимкнути пристрій;
 2. Далі, знову включити його;
 3. Як тільки з'явиться логотип виробника - натисніть на кнопку зменшення гучності (в ряді випадків - натискати її потрібно одночасно з кнопкою харчування);
 4. Після, апарат завантажитися в Safe Mode (після діагностики і настройки телефону - для виходу з цього режиму просто перезавантажте пристрій).

Примітка!

До речі, на деяких апаратах (наприклад, Honor) безпечний режим не відкривається, поки не підключити телефон до ПК USB кабелем і не встановити спец. додаток HiSuite. Чому так? Бог його знає ...

HUAWEI - додаток HiSuite

Як вийти з безпечного режиму

Варіант 1

Самий банальний спосіб - просто зробити перезавантаження пристрою (за допомогою кнопки включення). За замовчуванням, апарат завантажиться в звичайному режимі ...

Перезавантаження в безпечному режимі

Варіант 2

Затиснути кнопку включення на 5-10 сек. - до тих пір, поки телефон автоматично НЕ перезавантажиться (це примусовий режим, який працює на 99,999% апаратах).

*

Додатки по темі - будуть завжди до речі!

Всього найкращого!

?