Як вимірюється діагональ телевізора в сантиметрах і дюймах: таблиця для перекладу. З якою діагоналлю вибрати ТВ

Доброго часу доби!

Всі покупці телевізорів в першу чергу звертають увагу на габарити екрану і якість картинки, яке він може забезпечити. У більшості магазинів розмір екрану, зазвичай, вказується в дюймах , в той час як, більшість з нас звикло все міряти в сантиметрах (см.) І метрах (м.).

Власне, в цій невеликій замітці я приведу таблицю для перекладу найпопулярніших діагоналей ТВ екранів з дюймів в см ., І навпаки. Також буде порушено питання про правильний вибір розміру екрану (не завжди більше - значить краще!).

Примітка: дюйми зазвичай позначаються лапками, які йдуть відразу після цифри. Наприклад, 40 "  - означає екран розміром в 40 дюймів. Далі в статті буде використовуватися подібне скорочення.

В допомогу!

Як налаштувати цифрові канали на телевізорі (ТВ від LG, DVB-T2) - //ocomp.info/kak-nastroit-tsifrovyie-kanalyi-na-tv-lg.html

*

Як правильно вимірюється екран ТВ: діагональ, висота, ширина

І так, розмір екрану ТВ і моніторів вимірюється діагоналлю між протилежними кутами (див. Фото нижче). Це основний параметр! Зазначу, що ця діагональ зазвичай задається в дюймах (міжнародний формат).

Діагональ ТВ - як вимірюється

Щоб перевести дюйми в сантиметри: необхідно діагональ помножити на коефіцієнт: 2,54. Приклад для діагоналі ТВ 40 "- 40 * 2,54 = 102 см.

Щоб перевести сантиметри в дюйми: необхідно виконати зворотну операцію, тобто, наприклад, 102 см / 2,54 = 40 ".

Також досить часто запитують про те, як по діагоналі дізнатися  ширину і висоту екрану. Достовірно - ніяк (по крайней мере, без співвідношення сторін), але майже всі популярні моделі ТВ (16: 9) йдуть за міжнародним стандартом, розміри по якому наведені на схемі нижче.

Наприклад, для діагоналі в 75 дюймів:

  • ширина екрану складе 166 см;
  • висота 93,5 см.

Схема для визначення висоти і ширини екрану

Таблиця для перекладу

У таблиці нижче наведені найпопулярніші діагоналі ТВ на сьогоднішній день. Значення діагоналі в см. Округлено до найближчого більшого (наприклад, 55,88 ≈ 56).

Значення в дюймах Значення в см. як пораховано
22 " 56 см 22 * 2,54 = 55,88≈56
32 " 82 см
37 " 94 см
40 " 102 см
42 " 107 см
50 " 127 см
55 " 140 см
60 " 152 см
65 " 165 см
70 " 178 см
75 " 191 см
85 " 216 см
100 " 254 см

З якою діагоналлю вибрати телевізор

Побутує така думка, що чим більше діагональ телевізора - тим краще! Насправді, велика діагональ - не завжди добре, і в деяких випадках може стати причиною погіршення зору ...

Взагалі, для правильного вибору діагоналі звичайного домашнього ТВ є одне золоте правило, про який писали ще радянські кадри:

оптимальна відстань від очей до екрана телевізора має бути приблизно дорівнює трьом-чотирьом його діагоналях.

Наприклад, якщо діагональ вашого ТВ 102 см (40 ") - то оптимальна відстань до ТВ дорівнює 300 см або 3 м (див. Нижче).

Як правильно сидіти за ТБ

Крім того, якщо дозвіл екрана телевізора буде не дуже високим - то сівши ближче, ніж 3 діагоналі, рекомендованих вище, ви можете почати бачити "кубики" (пікселі). Це теж не є добре, і якщо подалі ви в кімнаті вже не зможете сісти - то від покупки такого ТВ з великим екраном буде страждати не тільки настрій, але і зір ...

Таким чином, перед покупкою ТВ потрібно задати собі кілька питань:

  1. які габарити кімнати, в яку він буде поставлений - тобто яке буде відстань від очей до екрана;
  2. де буде встановлений ТВ (чи поміститься він на тумбочку, чи вистачить йому ніші в стіні і т.д.);
  3. яке буде дозвіл екрана (ось тут: чим більше, тим краще (не плутайте дозвіл і діагональ!)).

В допомогу!

Перешкоди і зависання при перегляді цифрового ТБ (заїкання звуку, зображення кубиками і т.д.). Які 20 каналів мають бути показані на ТБ безкоштовно і в хорошій якості -  //ocomp.info/pomehi-pri-prosmotre-tsifrovogo-tv.html

*

Гарного перегляду!

?