Як безкоштовно зателефонувати з комп'ютера на телефон

Питання від користувача

Добрий день.

Не підкажете, а чи можна як-небудь безкоштовно дзвонити з комп'ютера на звичайний мобільний або стаціонарний телефон? Я знаю, що дана послуга є в програмі Skype (але послуга там платна, хоч і не так дорого).

Всім доброго часу доби!

Хм, зізнатися чесно, пару раз сам вдавався до таких сервісів і програм (коли сів акумулятор у телефону, а потрібно було зробити один потрібний дзвінок).

У статті відібрав найкращі (на мій скромний погляд ?) сервіси, що дозволяють телефонувати зі звичайного комп'ютера на телефон. Для розмови необхідно, щоб у вас був підключений і налаштований мікрофон з навушниками (ну і якісний Інтернет).

І так ...

? Важливо!

1) Сервіси, наведені нижче - часто вимагають оновлену версію Adobe Flash Player. Тому, якщо який-небудь сервіс видасть помилку, рекомендую оновити флеш-плеєр ->

2) Якщо ваш співрозмовник не чує вас, наприклад, як-то дивно став працювати ваш мікрофон - рекомендую см. Цю замітку ->

3) Якщо у вас навушники з мікрофоном з двома штекерами, а роз'єм аудіо в ноутбуці (ПК) тільки один - ознайомтеся з цим ->

*

Способи зателефонувати з комп'ютера на телефон (по інтернету)

Безкоштовні

✔ ЗВОНКІ.Онлайн

Сайт: //звонкі.онлайн

Дуже простий і приємний сервіс. Для початку роботи необхідно зареєструватися, або зайти за допомогою облікового запису ВКонтакте. Дзвонити можна по всьому Світу!

Дзвонимо на дзвінках онлайн!

До речі, іноді сервіс не дозволяє зателефонувати по Росії, видає повідомлення, нібито закінчилися безкоштовні хвилини. Прикро ...

Примітка : номер телефону потрібно набирати в міжнародному форматі. Дзвінок можна зробити не тільки в Росію, Україну, а й в будь-яку країну Світу (до речі, деякі країни доступні тільки за додаткову плату).

Як набирати телефон в міжнародному форматі : код +7 - для Росії, +380 - для України, потім набираєте код міста або телефон мобільного оператора (код 495 - код міста Москви, код 812 - це код міста Санкт-Петербурга, код 44 - код м.Києва, далі номер абонента).

? До речі!

Телефонні коди міст для Росії і країн СНД можете дізнатися тут ->

*

✔ Zadarma

Сайт: //zadarma.com/ru/

Один з лідерів Інтернет-телефонії в російськомовному сегменті. Пропонує безкоштовні дзвінки по інтернету (в тому числі на телефони, не підключені до мережі Інтернет). Є можливість приймати і відправляти СМС, вибрати гарний віртуальний номер, активувати собі безлімітний тариф (це вже платно) та ін. Послуги.

Задарма - дзвонити і писати СМС

Після реєстрації та підтвердження своїх контактних даних вам дається певна кількість бонусних хвилин (зараз рівним 20 руб.). Це можна наговорити близько 20-25 хвилин з більшістю країн (наприклад, з якою-небудь Ганою).

На даний момент, можна здійснювати безкоштовні дзвінки в 40 країн! Серед них: Австралія, Великобританія, Угорщина, Німеччина, Ізраїль, Ірландія, Іспанія, Італія, Канада, Китай, Португалія,  Росія , Франція, Швеція та інші.

*

✔ Flash2Voip

Сайт: //www.flash2voip.com/

Популярний закордонний ресурс, що забезпечує можливість дзвонити в різні країни світу! Відразу зазначу, що вся інформація на сайті - англійською. Благо, що від користувача потрібно тільки зареєструватися, а далі можна приступати до дзвінків.

Примітка: до речі, сервіс вимагає завжди оновлений Adobe Flash Player (про що я попереджав на самому початку статті).

Дзвонимо з сервісу Flash2Voip

Для дзвінка, досить ввести номер абонента (у міжнародному форматі) за допомогою клавіатури (не забудьте відрегулювати гучність мікрофона і навушників), і натиснути кнопку Call (тобто виклик). Кількість часу для безкоштовних розмов - невелике, до 5 хвилин! За решту - необхідно доплатити ...

*

За невелику плату / Дешево

✔ CALL2FRIENDS.com

Сайт: //call2friends.com

Приємний сервіс, що дозволяє дзвонити безкоштовно в деякі окремі країни (Росія до таких, на жаль, не відноситься). Але за невелику плату можна зателефонувати куди завгодно і наговоритися вдосталь. Наприклад, хвилина дзвінка на Мегафон варто 0.039 долара, тобто 100 хвилин коштуватимуть 3,9 $ - що приблизно дорівнює 240 руб. (За поточним курсом).

Дзвінок на Мегафон вартістю 0.039 долара

Поповнити рахунок можна багатьма зручними способами: за допомогою карти, Яндекс-грошей, Ківі та ін.

*

✔ SKYPE

Сайт: //www.skype.com/ru/

Напевно, одна з найзнаменитіших програм для розмов по інтернету. До речі, дзвінки між ПК по мережі - безкоштовні, навіть якщо ви влаштуєте велику аудіо- або відео-конференцію.

Головне вікно в Skype (як приклад)

За дзвінки з ПК через Інтернет на стаціонарні або мобільні телефони стягується невелика плата (доведеться трохи розщедритися ?).

У вартість туру не висока: всього 1,7 цента за хвилину розмови на стаціонарні телефони і близько 7 центів на мобіл ьние (до того ж є безлімітні тарифи).

Таким чином, поклавши лише кілька доларів - можна забезпечити собі зручний резервний канал зв'язку з усім Світом!

Skype: тарифи / Для користувачів з Росії

*

✔ Viber 

Сайт: //www.viber.com/ru/

Дуже популярний додаток для мобільних телефонів: дозволяє безкоштовно дзвонити по інтернету всім тим, у кого встановлено таке ж додаток (можна економити на міжнародних переговорах).

До того ж, в Viber зручно створювати конференції і чати, спілкуватися в своєму колі інтересів, серед десятка (сотень!) Однодумців.

Головне вікно Viber / як приклад

Для початку дзвінків, зайдіть на сайт виробника і скачайте клієнт для своєї версії ОС. Потім запустіть його, і введіть дані свого облікового запису. Дзвінки на мобільні телефони коштують певних грошей, наприклад, по Росії обійдуться приблизно в 6 рублів за хвилину.

Примітка: для дзвінків на міські і мобільні номери через Інтернет використовуйте Viber Out. Viber Out доступний на пристроях на iOS, Android і Windows, a також на Viber для комп'ютера.

*

Mail.Ru Агент

Сайт: //agent.mail.ru/

Досить старий і відомий сервіс від російського виробника (вийшов у світ в 2003 р - тоді і Інтернет-то в деяких містах був в дивину ...).

За допомогою Mail.Ru Агента можна безкоштовно спілкуватися в аудіо- і відео-форматі з усіма, у кого також встановлена ​​ця програма. Для дзвінків на мобільні через мережу - необхідно сплатити деякі витрати компанії ?. В причому, ціна не така вже й велика, наприклад, по Москві всього 0.65 руб. / Хвилина!

Mail.Ru Агент - стильно, красиво, зручно! / Скріншот представлений в якості прикладу

Примітка: встановити агента можна тільки на комп'ютери (ноутбуки) під керуванням ОС Windows або Mac OS. До речі, є в наявність браузерна версія програми.

*

PS 

На жаль, безкоштовні сервіси для дзвінків часто змінюють свої тарифи, відключають деякі країни від "безкоштовності", вводять обмеження. Тому, інформація, представлена ​​в цій статті, актуальна на дату публікації / коригування.

? В тему!

Як зателефонувати з комп'ютера на свій телефон Android, щоб знайти його по звуку - //ocomp.info/pozvonit-s-kompyutera-na-android.html

*

До речі, якщо є доповнення по темі - то коментарі завжди відкриті!

Наперед дякую.

Успіхів!

?

Перша публікація: 04.11.2017

Коригування: 03.01.2020