Як уповільнити відео - проста інструкція (4 способи)

Доброго часу доби!

Якщо сповільнити якийсь фрагмент в відео - то на ньому буде зроблений сильний акцент і при перегляді кожен глядач просто не зможе не помітити його. Цей прийом, до речі, часто використовують в художніх фільмах, згадайте хоча б "Матрицю" ... ?

Щоб виконати самостійно таке уповільнення (мій приклад див. На скрині нижче) - необхідно скористатися спец. редакторами відео, і затратити деяку кількість часу ...

Нижче в статті я приведу декілька робочих способів, розрахованих на тих, хто вперше стикається з подібним завданням.

*

Примітка: в своїх прикладах нижче я буду виходити з того, що вам потрібно уповільнити не весь відеоролик цілком, а тільки його невелику частину (певний фрагмент).

Зрозуміло, якщо вам уповільнення потрібно до всього ролика - ваше завдання спрощується, і ви можете частина кроків опустити ...

Приклад того, як можна уповільнити потрібний фрагмент

? На допомогу!

До речі, зазвичай ефект уповільнення використовують разом зі збільшенням певній галузі (об'єкта) на відео. Як виконати збільшення розповість попередня інструкція.

*

Уповільнення певного фрагмента / кадру в відео

спосіб 1

Перший варіант буде представлений в програмі ? Відео-Монтаж (посилання на офіц. Сайт). Вона відрізняється своїм простим поетапні інтерфейсом, який дозволяє створювати досить цікаві відео навіть початківцям користувачам.

*

Розглянемо в ній рішення поточної задачі:

1) Після установки і запуску редактора - створіть новий проект і додайте свій файл на відео-доріжку! Приклад, як повинно бути, представлений на скріншоті нижче.

Додати відео та фото (Відео-Монтаж 9.25)

2) Тепер потрібно знайти той момент на відео-доріжці, з якого ви хочете сповільнити відео, і натиснути на функцію поділу ролика. В результаті доданий відео почне складатися з двох шматочків ... ?

Розділити відеодоріжку на 2 частини - Відео-Монтаж 9.25

3) Далі знаходимо момент, на якому потрібно припинити уповільнення відео і знову поділяємо доріжку частини (як в попередньому кроці).

Наш ролик тепер складається з 3-х частин

4) Після, робимо подвійний клік лівою кнопкою миші по тій частині, яку ми вирішили уповільнити (в моєму випадку ця частина знаходиться в центрі).

У вікні, переходимо у вкладку "Швидкість відео" і встановлюємо потрібне значення.

Швидкість відео 0.5 - ставимо обмеження

5) Тепер, залишилося тільки перевірити, як буде відтворюється відео, і, якщо швидкість підібрана правильно - зберегти проект.

Програвати відео - Відео-Монтаж 9.25

Далі програма попросить задати якість стиснення і приступить до конвертації. В общем-то, задача вирішена ...

*

спосіб 2

У другому варіанті пропоную зупинитися на більш складному (і в той же час більш функціональному) редакторі відео ? Movavi Video Suite.

По правді кажучи, це цілий комбайн для вирішення десятка завдань: від запису відео з екрану робочого стола, до його обробки і викладання в мережу.

*

Як виконати в Movavi Video Suite нашу задачу:

1) Спочатку запускаємо програму, додаємо в нього наш ролик і переносимо його на відеодоріжку. ?

Перенесення ролика на відеодоріжку в нижню частину вікна

2) Далі знаходимо початок потрібного моменту (з якого потрібно уповільнити відео) і натискаємо по інструменту "Ножиці (розрізання)" .

Потім знаходимо кінець моменту уповільнення - і знову розрізаємо відео. В результаті воно повинно складатися з 3-х шматочків. ?

Знаходимо початок і кінець фрагмента для уповільнення

3) Тепер робимо подвійний клік лівої кнопки миші по потрібній ділянці і міняємо його швидкість (наприклад, встановивши швидкість в 50% - ми мовчимо відтворення в 2 рази!).

Відкриваємо властивості потрібної частини

4) Далі у вікні перегляду пробуємо запустити відео і порівняти, наскільки змінилася швидкість. При необхідності аналогічно змінюємо відсоток уповільнення - і тестуємо знову (стрілка-1 ?).

Відтворити відео

Коли потрібний відсоток уповільнення буде знайдений - залишиться лише зберегти відео (стрілка-2 на скріншоті вище). ?

*

спосіб 3

Третій варіант уповільнення відео приведу в програмі ? Bolide Movie Creator (посилання на офіційний сайт). Вона дуже проста в освоєнні і досить функціональна. До того ж її можна сміливо рекомендувати всім, у кого слабкий ПК ...

*

І так, по порядку:

1) Після установки і запуску редактора відкриваємо потрібний ролик і переносимо його на відео-доріжку (див. Приклад нижче ?).

Додаємо ролик в проект і переносимо його на відео-доріжку

2) Далі потрібно знайти початок того моменту, який ми хочемо сповільнити, і розділити відео-доріжку на 2 частини (на панелі інструментів у редактора є спец. Кнопка, див. Приклад нижче ?).

розділити відео

3) Після цього знаходимо кінець того фрагмента, який будемо сповільнювати і аналогічно розрізаємо доріжку на частини.

Розділити відео (вдруге)

4) Тепер відео-доріжка (умовно) складається у нас з 3-х частин: потрібно вибрати середній ділянку (який хотіли уповільнити), і натиснути на ньому правою кнопкою мишки.

Далі в редакторі з'явиться меню з якого можна встановити нову швидкість відтворення для даного фрагмента (для уповільнення виберіть число менше 1, наприклад, 0.5 - це уповільнення відео в 2 рази).

знижуємо швидкість

5) Для збереження отриманого результату натисніть по меню "Проект / Зберегти як відеофайл" . Після програма попросить вас вказати формат для стиснення і приступить до створення нового відео ...

Зберегти як відеофайл

В общем-то, представлені вище способи - це одні з найбільш простих і швидких варіантів (якщо не брати якісь онлайн сервіси, куди не кожне відео можна завантажувати ...).

*

Спосіб 4 (без конвертації)

Багато сучасних відеопрогравачі способи збільшувати / зменшувати швидкість відтворення.

У Gom Player (наприклад) для цього достатньо натиснути правою кнопкою мишки по зображенню відтвореного відео і перейти у вкладку "Відтворення / Швидкість" (див. Приклад нижче ?).

Регулювання швидкості відтворення в програвачі Gom Player / Клікабельно

*

Вдалою обробки!

?

Перша публікація: 14.08.2019

Коригування: 25.11.2020