Як можна дізнатися, чий це номер телефону? Хтось телефонує і мовчить ...

Доброго часу доби!

Напевно, майже кожному на телефон (час від часу) надходять дзвінки з невідомих номерів: іноді, на тому кінці просто мовчать, іноді зв'язок рветься після першого "алло ...".

І в деяких випадках закрадаються сумніви: "а раптом це ...? Хм, може бути спочатку дізнатися, чий це номер телефону, а потім передзвонити, якщо що ... (а то ще знімуть за дзвінок енну суму грошей)" .

Цілком логічне міркування, і в цій замітці, я вирішив навести кілька найбільш простих, відкритих і доступних способів з перевірки номера телефону. ?

Від себе додам, що наведені нижче способи допомагають в більш, ніж половині випадків легко впізнати людину або організацію, яка вас турбує (зрозуміло, якщо на тому кінці навмисне не ховаються від вас).

І так ...

? На допомогу!

Як заблокувати дзвінки з невідомих і прихованих номерів на Android - кілька способів.

*

Способи ідентифікації абонента

? Варіант 1

І так, найбільш простий і швидкий варіант дізнатися фото, ім'я та прізвище того, хто дзвонить - це скористатися найпопулярнішими програмами: Viber, WhatsApp, Skype, Telegram.

Наприклад, в Viber достатньо активувати функцію "Додати контакт" , ввести номер абонента, і ву-а-ля, якщо людина зареєстрована в мережі - то ви зможете побачити його ім'я і фото (правда, далеко не всі розміщують свої реальні дані, але все -так і...). Див. Приклад нижче. ?

Додати контакт - Viber

*

Зрозуміло, для більш достовірної інформації потрібно пробігтися по всіх перерахованих додатків.

До речі, як тільки ви дізнаєтеся ім'я абонента (наприклад) або ще якісь відомості (e-mail, нік і ін.) - можна спробувати зробити пошук і, за цими даними, теж.

Іноді такі ось покрокові перехресні запити допомагають дізнатися дуже багато, не виходячи з 2-3-х додатків ...

Пошук в Skype: дізнаємося країну, місто, нік, і пр. / Всі збіги з реальними людьми випадкові!

*

? Варіант 2

При переказі коштів через Ощадбанк-онлайн за номером телефону - на етапі підтвердження з'являється форма, в якій вам повідомляють ім'я та ініціали того, кому будуть зараховані кошти. Дізнавшись ці відомості - переклад можна просто не підтверджувати і закрити форму ...

? На допомогу! 

Як користуватися Сбербанк-онлайн - покрокова інструкція

Переказ коштів за номером телефону / Сбербанк

Зрозуміло, подібна штука працює і в ряді інших банків ☝, однак, Сбербанк один з найпоширеніших і в ньому зареєстровані дуже багато ...

*

? Варіант 3

Якщо номер, який ви шукайте, десь вже "засвітився": скажімо, він телефонував і заважав вже не тільки вам - можливо, він є на різних сервісах відгуків.

Наприклад, один з номерів (який мені часто телефонував і мовчав) - я вбив в пошуковий рядок Google, і перша ж посилання з пошуку "розповіла", що це один з банків, наполегливо пропонує взяти кредит ...

Збіг - пошук в Google

Зрозуміло, подібний пошук краще здійснити відразу в декількох пошукових системах і соц. мережах: Yahoo, Yandex, VK, тощо.

*

? Варіант 4

Для смартфонів випущені спец. додатки, що дозволяють блокувати (додавати в чорний список) неугодні номера. У цих додатках, часто, є вбудована база, в яку заносяться номери, "дістають" багатьох абонентів (причому, відбувається це дуже оперативно ...).

Таким чином, коли вам будуть дзвонити з цих номерів - додаток буде підказувати, що цей дзвінок йде з банку, з кредитного відділу ... (часто навіть повідомляється назва організації, звідки вам дзвонять ...). Див. Скрін нижче. ?

? На допомогу! 

Як створити чорний список на телефоні: 3 способи (блокуємо дзвінки від нав'язливих абонентів).

Скріншот роботи програми "Чорний список"

До речі, в подібних програмах можна по одному кліку заблокувати вже відомі "спамние" номери (таким чином - вони не зможуть до вас додзвонитися ...).

*

? Варіант 5: визначник номера від Яндекса

Якщо ваша версія Android 6.0 (або вище) - то вельми непоганим рішенням може стати використання визначника номера від ? Яндекса (посилання на Google Play).

Причому, сам додаток на більшості смартфоном уже встановлено, і потрібно всього-то просто включити його ...

Робиться це просто: запускаєте додаток "Яндекс" , переходите в його налаштування і відкриваєте визначник номера (зелений щит з трубкою, см. Скріншот нижче).

Включаємо визначник номера (Яндекс)

Далі включаєте визначник (і даєте дозвіл на доступ до контактів). І, власне, на цьому все: тепер навіть якщо вам телефонують з незнайомого номера - Яндекс може підказати хто це (наприклад, "Розрахунковий центр", "Пропозиція від банку" і т.д.). Див. Скрін нижче. ?

Визначник працює!

*

На сім сьогодні все. Доповнення були б до речі ...

Вдалої роботи!

?

Перша публікація: 17.10.2019

Коригування: 15.10.2020