Як зробити лінію [Word]

Доброго часу всім!

При створенні і оформленні документів в Word нерідко доводиться креслити і будувати різні фігури  . Одним з найпростіших і часто-використовуваних елементів - є пряма лінія (багато починаючі користувачі досить часто запитують про те, як вставити в документ таку лінію).

У статті покажу кілька варіантів вирішення питання. Думаю, хоча б один з них повинен вам підійти ...

*

Способи створення лінії в Word'е

Матеріал статті актуальний для Word 2019, 2016, 2013

1) Спосіб №1: через вставку елементів

Мабуть, один з найбільш зручних і функціональних способів, тому що пряму лінію можна розмістити як завгодно: вертикально, горизонтально, під кутом.

Для вставки такої лінії - просто зайдіть в розділ "Вставка", і у вкладці "Фігури" виберіть потрібний елемент (замість прямої лінії можна вибрати стрілочки, хвилясті елементи, трикутники, прямокутники тощо. Фігури, см. Скрін нижче).

Розділ вставка (Word 2019)

Далі вам залишиться тільки вказати початок і кінець лінії за допомогою ЛФМ (лівою кнопкою мишки). Приклад такої лінії представлений нижче (товщину можна "відрегулювати", якщо клацнути два рази мишкою по ній).

Лінія потрібної довжини була проведена

2) Спосіб №2: якщо потрібно просто підкреслити слово

Багатьом користувачам потрібна пряма щоб підкреслити якесь слово або певну частину тексту. Для цього є достатньо зручний спосіб: просто виділити потрібну частину тексту та натиснути на значок "Ч" (або натиснути поєднання Win + U).

Підкреслення тексту прямою лінією

Приклад, як це виглядає, переставлено на скрині нижче (нижче тексту йде пряма лінія).

Результат підкреслення (як це виглядає)

3) Спосіб №3: за допомогою кордонів осередків

У Word'е розділі "Головна" є така вкладка як "Межі". Якщо ви хочете провести рівну пряму над текстом, під ним, праворуч або ліворуч від нього - то цей інструмент досить зручний.

Приклад, як це виглядає, представлений на скрині нижче.

Задаємо кордон (Word 2019) / Клікабельно 

4) Спосіб №4: за допомогою "тире" на клавіатурі

Ну і найочевидніший спосіб - це використовувати клавішу "Дефіс" на клавіатурі. Якщо затиснути клавішу "Shift" і після кілька разів натиснути на "Дефіс" - то у вас вийти рівна пряма лінія (див. Скріни нижче).

Тире (дефіс) - фото класичної клавіатури

Нижче на скрині представлені 2 лінії: одна виконана з затиснутою клавішею "Shift", інша - без.

приклад

*

На цьому все ...

Додатки вітаються ...

Успіхів!