Помилка «DX11 feature level is required» при запуску гри. Що можна зробити?

Доброго часу доби!

При запуску деяких популярних ігор (PUBG, Fortnite та ін.) Можна зіткнутися з однією досить "неприємною" помилкою: "DX11 feature ..." (?). Я її привів на скрині нижче ...

Взагалі, в більшості випадків вона означає, що у вас не встановлена ​​одна з необхідних бібліотек DirectX - то пак система не знає, як "працювати" з цією грою (причому, в ряді інших ігор, де не використовується ця бібліотека - все може запускатися нормально ).

Нижче в замітці покажу як поновити необхідні бібліотеки, і що робити, якщо це не допоможе. ?

І так ...

Приклад помилки при запуску гри // DX11 feature level 10.0 is required to run the engine

*

Що можна зробити для усунення «DX11 ...»

? КРОК 1

Банально, але перше що пораджу - перезавантажити комп'ютер / ноутбук.

Можливо, що проблема виникла через якихось помилок і багів в роботі ОС (наприклад, може бути так, що потрібні бібліотеки у вас вже були встановлені / оновлені, але ви ще не перезавантажували ПК ...).

Перезавантаження (Windows 10)

Примітка: до речі, згадайте, коли ви встановлювали гру - вам пропонували додати в систему будь-які компоненти, від яких ви відмовилися? ..

Якщо оні були (або ви не пам'ятаєте) - спробуйте перевстановити гру (і, зрозуміло, встановіть все, що буде рекомендувати інсталятор ...).

*

? КРОК 2

Далі спробуйте перейти на сайт Microsoft, завантажити установник DirectX і спробувати з його допомогою відновити бібліотеки (даю пряме посилання на нього, щоб вам не шукати).

Важливо: після поновлення DirectX - перезавантажте комп'ютер!

Про всяк випадок залишу також посилання на своє минуле замітку, де наводив ще пару способів, як можна оновити DirectX. ?

? На допомогу!

Як оновити DirectX, а то не запускаються ні "Танки", ні будь-яка інша гра ...

Початок установки DirectX

*

? КРОК 3

Після рекомендую перевірити і оновити драйвер  на відеокарту (багато хто недооцінює, але це важливо!).

Особливо це стосується користувачів Windows 10. "Десятка" при інсталяції робить одну "підступну" річ: вона з одного боку - ніби й драйвера "ставить"; а з іншого - часто робить це "криво" (та й драйвера нерідко йдуть без центру управління).

*

Взагалі, для початку порадив би визначити модель вашої відеокарти, перейти на її офіційний сайт і завантажити звідти необхідний драйвер! Для ноутбуків : обов'язково завантажувати відеодрайвер з сайту виробника ноутбука (тобто, наприклад, ноутбук від Dell, відеокарта на ньому NVidia - завантажувати драйвер слід з сайту Dell для конкретної марки пристрої!)

Як це правильно і покроково зробити, розповідав в одному зі своїх минулих заміток (?).

? На допомогу!

Як оновити драйвер на відеокарту AMD, nVidia і Intel HD: від А до Я

Утиліта HWiNFO показала модель відеокарти ... (виділено жовтим)

*

? КРОК 4

Перевірте, чи не виходило чи оновлень із високим пріоритетом для ОС Windows. З десяткою в цьому плані простіше, тому що для виконання цієї операції - достатньо відкрити її параметри (див. посилання нижче ?).

? На допомогу!

Як запустити оновлення Windows 10 (до останньої актуальної версії)

*

До речі , про те, яка версія ОС Windows потрібно вашій грі - зазвичай можна дізнатися на її офіційному сайті. Зверніть також увагу і на ряд ін. Важливих параметрів: чи відповідає їм ПК / ноутбук? .. (особливо щодо відеокарти: чи входить вона до списку підтримуваних?)

Системні вимоги

До речі, щоб дізнатися підтримувані версії DirectX вашою системою - натисніть Win + R , у вікні "Виконати"  введіть команду dxdiag і натисніть Enter.

Далі відкриється засіб діагностики DirectX (?) - див. Вкладку "Екран" .

Засіб діагностики DirectX

*

? КРОК 5

Якщо все вищеперелічене не дало результатів - наостанок пораджу скористатися ? утилітою Driver Booster.

Взагалі, вона призначена для оновлення драйверів, але попутно вона перевіряє всі відсутні ігрові бібліотеки (NET Framework, Visual C ++ і ін.), Які можуть знадобитися.

Зрозуміло, в першу чергу потрібно оновити всі ці бібліотеки, які вона позначить як "Ігрова підтримка" (благо, що все це працює в авто-режимі). ?

Оновити все - ігрові компоненти, звукові та ігрові пристрої та ін. / Driver Booster

Примітка: якщо будете користуватися безкоштовною версією Driver Booster - після поновлення, зайдіть в диспетчер задач (Ctrl + Shift + Esc) і приберіть її з автозавантаження (навряд чи вона вам буде потрібна при кожному включенні ПК ...).

*

Інші рішення питання - зрозуміло, вітаються!

Успіхів!

?