Як збільшити гучність на Андроїд (занадто тихий звук, пропускаю дзвінки)

Добрий день.

На жаль, гучність на телефоні (або планшеті) не завжди буває достатньою: не так уже й рідко доводиться прислухатися ... Ще гірше, що багато пропускають дзвінки (іноді важливі), коли знаходяться на вулиці або в якому-небудь галасливому місці (просто тихий дзвінок практично не чути ).

Також до цієї категорії проблеми можна віднести слабкий звук при відтворенні музики, при перегляді відео і т.д.

Взагалі, причиною такого "поведінки" телефону може бути як тих. несправність, так і ПО (на деяких апаратах розробники спеціально занижують макс. можливе звучання з метою безпеки користувача - адже надто гучний звук може бути причиною проблем зі слухом!). Ну а раз його програмно обмежили - значить при бажанні це обмеження можна зняти!

Власне, в цій статті хочу показати кілька варіантів, як можна вирішити проблему занадто тихого звуку на пристроях, що працюють під Андроїд.

І так ...

Примітка! До речі, якщо у вас слабкий звук тільки при програванні якихось мультимедіа файлів (а в інших ситуаціях все нормально), я б порекомендував для початку спробувати альтернативні аудіо- відео-програвачі: //ocomp.info/videopleer-dlya-android.html

*

Способи підвищити гучність на Андроїд

За допомогою меню налаштувань

Почати хочу з елементарного, не дивлячись на можливі заперечення ... (просто з цим є невелика плутанина, тому відзначити явно стоїть).

Регулювання гучності в Андроїд (коли ви натискаєте бічні кнопки на корпусі телефону) може здійснюватися як для конкретного додатка окремо, так і глобально (загальна гучність). Наприклад, якщо ви дивитеся відео і додасте звук - то додасться гучність конкретно в цьому додатку, гучність дзвінка у вас від цього не виросте!

Кнопки регулювання гучності (класичний телефон на Андроїд)

Взагалі, для детальної настройки звуку на пристроях Андроїд, необхідно відкрити параметри, розділ "Звуки і повідомлення" і потім пересунути повзунок вправо для потрібного рядка (наприклад, можна змінити гучність рингтон, повідомлень, музики, відео, будильника і ін.). Див. Скріншот нижче.

Рінгтон, будильник і ін. (Настройка гучності на Андроїд)

За допомогою спец. додатків

Оскільки проблема низької гучності досить популярна, багато розробників випустили спец. додатки, які можуть задіяти деякі "приховані" можливості вашого апарату. В принципі, для їх роботи (як правило) не потрібні root права, тому можна використовувати, не боячись щось "зіпсувати" в настройках ...

Volume Booster GOODEV

Посилання на Google Play: //play.google.com/store/apps/details?id=com.goodev.volume.booster

Volume Booster GOODEV

Просте безкоштовний додаток, яке допоможе підвищити звук динаміка телефону (або навушників). Можна використовувати при перегляді фільмів, прослуховування аудіо-книг, музики.

Зазначу, що перед використанням програми, рекомендується викрутити повзунок системного звуку на 100% (а потім вже boost ...).

Попередження від розробника: будьте обережні! Посилюючи гучність звуку, ви можете пошкодити динамік пристрою (або свій слух). Додаток здійснюйте по невеликих кроків (тестуючи кожну зміну), без різких ривків до максимуму!

Sound Booster

Посилання на Google Play: //play.google.com/store/apps/details?id=speaker.audio.tools.speaker.booster

Установки програми Sound Booster

Sound Booster відрізняється від інших програм подібного штибу тим, що він обробляє звук ще до того, як він потрапить на звукову карту (тобто виступає таким собі посередником). Зрозуміло, за допомогою подібної технології вдається підвищити гучність в будь-яких ін. Додатки, іграх, при прослуховуванні музики, перегляді фільмів і т.д.

Додаток дозволяє збільшити звук до 500% від початкового рівня! Рекомендація: Не додавайте відразу на максимум, йдіть невеликими кроками, тестуючи кожне поповнення ...

Також варто відзначити, що в додаток вбудований спец. фільтр, який допомагає усунути шипіння і тремтіння звукової доріжки, після її обробки і посилення. В общем-то, рекомендую до ознайомлення!

Підсилювач звуку

Посилання на Google Play: //play.google.com/store/apps/details?id=feniksenia.app.speakerlouder10

Скрін від розробників додатка

Ще одне безкоштовне і дуже просте додаток для посилення звуку на Андроїд пристроях (зазначу, що це додаток повністю російською мовою, що радує).

Зрозуміло, як і його аналоги, дозволяє регулювати звук при програванні медіа-файлів (музики, відео та ін.), Аудіокниг та ін. Підтримується робота як з навушниками, так і з системним звуком.

За допомогою інженерного меню

У смартфонах на Андроїд є приховане інженерне меню, яке використовується розробниками для остаточного тестування пристрою (в тому числі, проводиться і тонка настройка звуку). Як правило, на максимум гучності апарат ніколи не налаштовують, і залишається потенційний заділ в 20-30% (іноді більше).

Тобто якщо зайти в це інженерне меню самостійно і зробити "невеликі" маніпуляції - можна істотно підвищити гучність телефону.

Зазначу, що для цієї процедури root права не потрібні (а значить ризик, що щось зіпсувати знижується), проте я все одно закликаю бути обережними і міняти тільки ті параметри, які ви знаєте ...

Вхід в інженерне меню

Для цього необхідно ввести спец. код. У кожного апарату (в залежності від виробника і моделі) він може бути свій. Деякі популярні варіанти я зібрав в табличці нижче (якщо ваш апарат новий, можливо вам варто звернутися до його інструкції, офіц. Сайту виробника).

Приклад введення коду

Примітка: вводите коди на свій страх і ризик (незважаючи на те, що вони зібрані в т.ч. і з офіц. Джерел від виробників).

Виробник код
Samsung, ZTE * # * # 4636 # * # * або * # * # 8255 # * # *
Acer * # * # 2237332846633 # * # *
Sony * # * # 7378423 # * # *
HTC * # * # 3424 # * # * або

* # * # 4636 # * # * або * # * # 8255 # * # *

LG * # 546368 # * 818 # або 2945 # * #
Huawei * # * # 2846579 # * # * або * # * # 2846579159 # * # *
Fly, Lenovo, Acer, Prestigio, Philips, Texet, Alcatel * # * # 3646633 # * # *
Alcatel (A3) * # * # 825364 # * # *
BQ * # * # 83781 # * # *
Смартфони на базі процесора MTK * # * # 3646633 # * # * або * # * # 54298 # * # *

Увійшовши в інженерне (іноді його називають сервісним ) меню, відкрийте розділ "Audio" (вкладка "Hardware Testing"). Далі зверніть увагу на кілька пунктів (див. Скрін нижче):

  1. Normal Mode - звичайний (загальний) рівень гучності;
  2. Headset Mode - рівень, який відповідає за роботу з навушниками, гарнітурою та ін .;
  3. LoudSpeaker Mode - настройка гучного зв'язку;
  4. Headset_LoudSpeaker Mode - режим гучного зв'язку з гарнітурою;
  5. Speech Enhancement - рівень, який відповідає за режим розмови (без гарнітури).

Увійдіть в потрібне меню (в моєму прикладі Normal Mode).

Audio Mode

Далі виберіть тип (Type) "media" (тобто гучність мультимедіа).

У графі рівень (Level) вибирайте по черзі кожен з 14 рівнів (проклацувати потрібно все) і збільште значення "Value" (на 15 пунктів, наприклад) і "Max. Vol" (до 155-160). До речі, "Max. Vol" не може бути вище 160.

Зазначу, що після виставлення цифр - тисніть на кнопку Set (переклад: встановити / задати).

Установка значень для рівнів гучності (клікабельно)

Примітка: в графі "Type" можна вказати Sph (це звучання розмовного динаміка).  

Для настройки гучності вхідного дзвінка в розділі "Audio" відкрийте "LoudSpeaker Mode", і в графі "Type" виставте "Ring". Далі за аналогією з прикладом вище.

Після виставлення налаштувань, вийдіть з інженерного меню і перезавантажте телефон. Таким ось простим чином вдається підняти гучність на 15-20% (і більше).

*

Альтернативні рішення в коментарях - вітаються ...

Вдалої роботи!